Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves férfi vagyok és...

19 éves férfi vagyok és elmondtam anyámnak, hogy egy 30 éves nővel van viszonyom. Hogyan értessem meg vele, hogy nem szólhat ebbe bele?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik neki, de valahogy jó lenne megnyugtatni. Ismerőseim sem mondtak semmi rosszat, apám sem szól bele ebbe.
2013. márc. 28. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Idővel úgyis ki fog derülni, hogy illetek e egymáshoz vagy sem. A korkülönbségből adódhat, hogy bizonyos dolgokban nem fog egyezni a véleményetek...nyilván ez nem mindig okoz gondot, de ha komolyabb témában sem egyezik a vélemény, az már okozhat konfliktust.

Arra figyelj, hogy általában egy nő alapból érettebb szokott lenni a vele egy idős férfiaknál is, ráadásul a ti esetetekben még idősebb is a barátnőd. Szerintem normál esetben egy 30 év körüli nő már inkább a családalapítás felé húz és komoly társat keres magának, egy olyan férfit, aki biztonságot nyújt számára.

Nekem is furcsa, hogy ennyivel fiatalabb fiúval jön össze....bár nem tudom te milyen vagy, mennyire vagy komoly stb......azt se tudom, milyen a barátnőd természetre, szóval így nekem is tényleg kicsit furi, főleg hogy egy 30 éves nőről beszélünk. Én csak magamból indulok ki, hogy 23 évesen sem kezdenék tizenévesekkel, számomra az a korosztály nagyon komolytalan, de tény, hogy mindig vannak kivételek.....

2013. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni nem fogod tudni, mert ő egészen másként gondol erre a nőre, mint te. Esetleg tompíthatod az ellenérzését, ha nem hozod túl gyakran szóba, amíg nagyon friss a kapcsolat. Ha látja majd, hogy nem változol hátrányodra, kiegyensúlyozott és nyugodt vagy, kitartotok egymás mellett, akkor talán könnyebben belenyugszik. De örülni biztosan nem fog neki. Szó szerint értendő a "viszony" kifejezés? Tehát ez tényleg puszta viszony? Vagy szándékosan kerülni akartad a "kapcsolat" szót, esetleg azt, hogy "beleszerettem egy 30 éves nőbe"? Mert az sem mindegy azért anyai, és női szemmel.
2013. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyire megértőek vagytok, direkt azért írtam erre az oldalra a kérdést, mert lejjebb láttam, hogy egy fordított felállásban,amikor a férfi az idősebb megértőek vagytok a lánnyal, semmennyire nem ítélitek el...gondoltam ide is normális válaszok kerülnek...


Másrészt az miért beképzeltség ha férfinek írom le magamat? Talán ennyi idősen KIZÁRT, hogy férfi legyek? Nem hittem volna, hogy egy ilyen egyszerű nembeli megnevezés ennyire kiveri a biztosítékot, hát jól van, ez van.


ma 14:55


Köszönöm az értelmes választ, bár te sem a konkrét kérdésre reagáltál, de legalább normálisabb a hozzáállásod. A kettőnk kapcsolata nem az a filmbe illő csöpögős, romantikus dráma, mindketten tudjuk, hogy mit akarunk és nem ringatjuk magunkat álomba, hogy úgy mondjam a valóságban élünk.

2013. márc. 28. 15:08
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
hihihi tiszta családi titkok :D
2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14:55-s vagyok! Bocsi tényleg elfelejtettem a kérdésre válaszolni :)

Szerintem próbálj meg nyugodtan leülni anyukáddal és megbeszélni ezt a helyzetet. Talán megnyugszik kicsit, ha többet tud a kapcsolatotokról. Mondd el neki, hogy nem arra készülsz, hogy családot alapíts vele stb....próbáljon meg bízni benned, hogy nem csinálsz butaságot. Valószínű, hogy nem nagyon fog beletörődni ebbe, de szerintem az segít, ha elmondod neki mit érzel. Biztos nem akar rosszat neked és meg is értem, amiért nem tetszik neki, lehet ő is attól tart, hogy terhes lesz a barátnőd stb.....

2013. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi, valószinűleg megfogadom a tanácsaid :)
2013. márc. 28. 15:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2013. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
jaj némelyikőtök olyan félelmetes dolgot ír :(
2013. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!