Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebeszéltek az álmomról, most...

Lebeszéltek az álmomról, most kétségbeesetten kapálózom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta lovagolni szeretnék, de ez nem valósult meg. Sem az anyagiak nem engedték, sem a nagyszülők nem örültek egyáltalán a lovaglás ötletének. Gondolták, fiatalkori hóbort lehet. Kiskoromban, mint befolyásolható pici lány, lemondtam az álmaimról, hogy valaha lovakkal foglalkozzak.


Most itt állok 18 évesen, és minden út nagyon ellenszenves. A munka, a felnőttképzések, az egyetemek...

(2012-ben lett érettségim.) Egyetlen megoldás tetszik, a lovaglás, hogy lovakkal foglalkozzak, de se tapasztalatom, se ismerőseim, akik segíthetnének... anyukám segítene mindenben, de nem látom hol kellene erre az útra lépnem.


A másik meg hogy ott a család: nem tudom hogyan reagálnának, ha kijelenteném, hogy igenis erre próbálom terelni az életem...


Egyénként ki szoktam járni egy lovardába lovagolni, ahogy az időjárás meg a pénz engedi, eddig eljutottam.


Most itt állok egy szál érettségivel, gondolkozom, hogyan tovább...


Adjam fel az álmaimat, hogy valaha lehetne egy farmom, vagy hasonló, és menjek egyetemre? Vagy küzdjek? Nagyon kilátástalannak tűnik minden...


18/L



2013. márc. 27. 21:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Én ugyan azt tanácsolnám magamnak, de már kicsit homályosan látok, nehéz elhinni, hogy lehet követni az álmaimat.

Mennék egyébként lovastúra vezetőnek, vagy ilyesmi, de még rendesen lovagolni sem tudok, csak kezdő vagyok. :(


Lányok, hajrá, én is drukkolok Nektek, akik írtátok hogy hasonló cipőben jártok! :)

2013. márc. 27. 21:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ez nem teljesen úgy megy, hogy elvégzel egy sulit és lovakkal fogsz foglalkozni. Ha versenyzői múltad van akkor könnyen lehetsz edző, de ha nincs tapasztalatod a lovakkal, esélyed sincs nagyon. Maximum ganézni felvesznek egy lovardába, nem jelentenek be és napi 12 órákat robotoltatnak éhenhalni sem elég fizetésért. Ahhoz, hogy ennél feljebb juss, pénz kell, így farmod sosem lenne. Szóval én azt mondom, inkább keress valami más szakmát, ami érdekel még és jó fizetésre számíthatsz, és ha lesz pénzed, meg tudod valósítani az álmodat.
2013. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!