Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennétek az ilyen ajándékok...

Mi tennétek az ilyen ajándékokkal?

Figyelt kérdés

Sógornőm (Öcsém felesége) mindig olyan ajándékokat ad Nekem, és Édesanyáméknak, amik már ezer évesek, évek óta lejárt szavatosságúak, ütött-kopottak. A cimkék már megsárgultak, félig lekoptak, fele hiányzik a tubusból, szaladtak, stb...

Pld: karácsonyra olyan krémeket, testápolókat kaptam, amikből már hiányzott fele, 2008-ban lejárt, a cimké megsárgult, félig le volt szakadva. Születésnapomra, egy falról leakasztott félig szakadt, poros legyezőt. Még sorolhatnám nap-estig miket szoktunk kapni. Nagyon sokáig nem szóltam, jó pofát vágtam hozzá, de most nagyon mérges vagyok, mert Édesanyámnak egy használt kis dobozos nivea krémet adtak ajándékba, és ez Nekem nagyon rosszul esett, mert Édesanyám nem ezt érdemli. Nem várok el tőlük semmit, inkább nem is hozzanak semmit, de Nálam már nagyon betelt a pohár, mondtam Anyukámnak, hogy Húsvétkor szólok nekik. Anyukám meg csitítgat, hogy hagyjam, nem szabad szólni, jobb a békesség. Nem is miattam szólnék, Anyukámék miatt, ahogyan viselkedik a sógornőm, meg ahogyan beszél velük, az ajándékai már csak olaj a tűzre. Ti mit tennétek, szólnátok, vagy mit csináljak, csomagoljam vissza neki az összes kacatját? Öcsém éjt nappal alá téve dolgozik rájuk, van két kis gyerekük is, Ő nem igazán foglakozik vele, az ajándék "beszerzés" a sógornőm reszortja.


2013. márc. 26. 15:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor mondtam a sógórnőmnek, hogy nekünk nem kell ajándék, mi adunk csak a gyerekeknek, mert nekik van kettő, nekünk sajnos nincs gyermekünk. Meg is egyeztünk már többször, mégis ezek a szedett-vedett ajándékok, amit adnak. Anyukámék is mondták már nagyon sokszor, hogy nekik bőven elég ha a két kicsi rajzol valamit a mamának meg a papának, nem kell ajándékra költsenek. Ennek ellenére mindig kapunk valami jó kis "meglepetést".
2013. márc. 26. 20:59
 12/12 Serenity-cica válasza:
azert ha a visszacsomagolas mellett dontesz, akkor ird meg mi volt, mert en is megneznem a fejuket. a gaz, ha ezek utan sem veszik a lapot. 1. voltam.
2013. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!