Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet a nagymama?

Mit tehet a nagymama?

Figyelt kérdés
Mit tehet a nagymama? Fiam elhagyta a gyerekét 3éves korába aki addig a mindene volt! ő volt vele gyesen is. én a nagymama menyem és unokám mellé álltam. Fiam ujra nősült és a felesége meg tiltotta hogy gyerekével tartsa a kapcsolatott. Mi ketten az unokámmal rendszeresen találkoztunk pénte-hétfőig együtt voltunk 3-éven keresztül segitettem a volt menyemet. ő úk kapcsolatott alakitott ki ahol közös kislány is van.2éve el szakitottak bennünket egymástol. Tegnap az unokám el szökött az anyukájátol hozzám, és el mondta hogy rendszeresen verik, dicséretet nem kap és intézetbe akarják adni mert ő lop csal hazuduk. Most ötödikes az unokám. Szeretném meg védeni, de nem tudom kinek higgyek. A gyereken az ütés nyomok látszanak, ő velem szeretne élni. én érte bármit meg tennék!
2013. márc. 25. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikusan gyámügyi eset.
2013. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ütés nyomok látszanak,rendőrség,látlelet,gyámügy.

Ötödikes,tehát 11-12 éves,őt már meghallgatják.

2013. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemesz a gyamhivatalba agyerekkel es elinditod a csaladbafogadast.
2013. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!