Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás? 10 éve élünk...

Megcsalás? 10 éve élünk együtt van egy gyermekünk. Fél éve szétmentünk, ami egy hónapig tartott. Mostanában derült ki, hogy amíg nem voltunk együtt a páromnak volt egy kapcsolata. Szerinte nem csalt meg engem.

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van.nem voltatok együtt,tehát nem csalt meg
2013. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó:)

"...szakításban voltatok..."-jóbarátok

2013. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte sem és utána sem történ semmi köztük, csak az alatt az idő alatt, amíg nem voltatok együtt, akkor nem megcsalás.
2013. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"amíg nem voltunk együtt a páromnak volt egy kapcsolata"

Nem tudom sikerült-e értelmezni az általad leírt mondatot?

Nem játszott két kapura = nem megcsalás! De nyugodtan lovagolj csak ezen a témán, és akkor sok értelme nem lesz annak, hogy kibékültetek!

2013. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se megcsalás,azért mondta azt,mert hiába feküdtek le többször is,ha külön voltatok,nem megcsalás.

Ha most ,miután újra összejöttetek tenné meg, már az lenne.

Próbáld magad túltenni rajta, ha szereted.

2013. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok együtt, akkor nem megcsalás. Másfelől viszont marhára mély érzelmek fűzhetik hozzád, ha egy szakítás annyira rázza meg, hogy egy hónapon belül képes beújítani valakit.
2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!