Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok az életeteket a...

Feláldoznátok az életeteket a feleségetekért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz, hogy ha a te párod meghalna, te kibírnád-e a gyászt, akkor mi jut eszedbe? én nem bírnám szörnyű élet lenne nélküle, így feltételezem ő is hasonlóan tűrné, talán ő gyengébb mint én, nem kívánom neki azt az életet, innentől mi a helyes válasz? ha feláldozom magam akkor tulajdonképpen gyáván én futamodom meg az özvegy élet nehézségeitől és akkor a párom hozott áldozatot...

ellehet ezen filózgatni, de ha nem lenne időm agyalni valószínűleg nem hagynám meghalni.

2013. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
A gyerekemért képes lennék meghalni, a férjemért nem.
2013. márc. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Nincs borzalmasabb kín annál ha a saját gyerekünket túl éljük.. "


Tehát akkor mondhatjuk azt is, hogy az önfeláldozás tulajdonképpen önzés, hisz ha elveszítesz valakit az a legborzalmasabb kín, ezért inkább meghalsz, hogy más élje át a legborzalmasabb kínt.

2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha mondjuk a férjem veséjére lenne szükségem, ő tuti nem adná. :) Mondjuk inkább én is elvagyok a sajátommal :)
2013. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy új párt találhatok még, de életem csak egy van.
2013. márc. 23. 13:50
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de nem hiszem, hogy így kellene nézni. Elpusztult a hörcsögöm, veszek másikat.
2013. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pedig muszáj túllépni.
2013. márc. 23. 18:25
 18/21 anonim ***** válasza:

/nnincs feleségem-lány vagyok,de férjem se...

természetesen igen.miért lenne valószí

2014. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18-as vagyok,véletlen elküldtem...

szóval

én lány vagyok,nincs férjem,de természetesen van olyan ember akit annyira szeretek,hogy feláldoznám érte az életem...

mikor volt erről szó,nem is tudom,hogy kivel beszéltem,rögtön rávágta,hogy ez teljesen valószínűtlen...de szerintem abszolút nem az...pl.:valamilyen létfontosságú szerve megsérült,és jó vagy donornak...

szóval a kérdésedre válaszolva: igen! :)

2014. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De tényleg teljesen valószerűtlen, mert hiába vagy jó donornak, nem fogják kiműteni belőled egy létfontosságú szervedet, hogy más élhessen, akkor sem, ha te beleegyeznél, ugyanis ez illegális.
2014. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!