Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt anya, hogy...

Miért hiszi azt anya, hogy "utána megyek"?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, akit nem igazán szeretek. Nagyon befolyásos az osztály "életében". Tavaly nyáron rövidre vágatta a haját, pedig derékig érő haja volt. Anyu régebben nekem is le akarta vágni, én meg nem szerettem volna. Most viszont szeretnék vállig érő hajat, erre anyám azt hiszi, hogy megyek a lány után, hogy mert neki is olyan van.

A lánynak szeptemberben volt fülbelövése, és így most 2-2 lyuk van a fülcimpájában.

Nekem is nagyon tetszett, és én is szeretnék ilyen fülpc-t. Megváltozott nyár óta a stílusom, vadóc, kicsit rocker lettem. Anyám nem képes megérteni, hogy nem azért szeretnék most én is +2 fülpc-t, mert a csajnak iy olyan van, hanem azért mert nagyon tetszik. Karácsony óra fűzöm már anyukámat, hogy menjünk el. Ma pl. semmi dolgom nem volt, 5 órám volt a suliban, utána hazajöttem, és kértem, hogy menjünk el valahova. Most odamentem hozzá, és megkérdeztem, hogy mi lenne ha most mennénk el kilövetni a fülem. Hallani se akart róla, mert hogy amikor ő javasolta, hogy lövessük ki a fülem, meg legyen rövid a hajam akkor nem mentem. Mondom neki azért, mert angol vizsgára készültem, fellépésre, tanultam, meg különórákra jártam és kb este 7-re estem haza, hulla fáradtan. Most meg.. Semmi dolgom, unom az agyam, hétvége van, tanultam is 1,5 órát hétfőre, hogy ne holnap kelljen, de ő nem akar menni sehova, mert hogy "én befeküdtem a TV elé, miután hazaértem"...

Neki kb fél óra mire kiválasztja, hogy mit szándékozik fölvenni, fél óra mire eligazgatja magát. Szóval bő másfél óra alatt el is tudunk indulni valahova. Erre kimegyek a szobámból, hogy megnézzem, indulhatunk-e. Ő még mindig locsolgatja a virágokat, és üvöltözik velem, hogy ő nem megy sehova, mert leültem TV-zni, meg hogy ráér még ár hetet az a fülbevaló..

Már nagyon nem bírom ezt, és lassan az lesz már, hogy elmegyek egyedül kilövetni a fülem, a zsebpénzemből...

Segítsetek! :(

L/15


2013. márc. 22. 15:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: kac-kac..

Lehet, hogy most nem úgy tűnik, de voltak sokkal nagyobb problémáim. Sőt. Vannak is. Nem kezdem sorolni, mert.. Mert csak.

De köszi az ötleteket, megbeszéltük anyuval. Bocsánatot kért, és már ma du. megkaptam a fülbevalót. :)

2013. márc. 22. 20:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, látod mondtam én, hogy egy kicsit beszélni kell vele! Gratulálok a fülbevalóhoz! :)
2013. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!