Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetováltatnál magadra ha a...

Tetováltatnál magadra ha a férjed nem szereti a tetkókat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 09:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát persze!Az ÉN testemmel azt csinálok amit akarok!
2013. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon tiltakozik ellene akkor lehet, hogy nem csináltatnénk tetkót. De ha csak "simán" nem tettszik neki, akkor probálnék vele megegyezni, hogy olyan helyre ahol nem látszik annyira és ha nincs még konkrét elképzelésem akkor együtt találjuk ki, hogy mi legyen. :)

Bár én évek óta szeretnénk tetoválást, de egyenlőre f*sok a tűtől így halogatom:D nem akarok nagyot,feltünöt, vmi kicsit, pl. kis pillangót (vagy vmi ilyesmit, vagy egy nagy A betűt, vagy vmi kinai jelet, orosz szöveget/pl férjem nevét oroszul/ ilyesmiken gondolkodom),de a férjemet nem zavarná egy ilyen.

am Te milyen tetkót szeretnél?

üdv 22N

2013. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Csak szimplán nem tetszik neki,semilyen tetoválás,szerinte mindegyik randa.

Egy kétjegyű számot szeretnék ami számomra sokat jelent.a bokám főlé vagy a lapockámra nem nagy lenne.

2013. márc. 22. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy szeretem a tetkókat, mert amúgy nem. Ha ez így lenne, és valamit magamra szeretnék varratni, akkor megtenném. Nem 18 év alatti vagyok, hogy bárkitől is engedélyt kelljen rá kérni. Nem tetszik neki, és? Nem neki csináltatnám, hanem magamnak. Ha eddig szeretett, akkor tetováltan is szeretnie kéne. Nem is értem, ez a kérdés miért merül fel valakiben. Amúgy nem szeretem a tetkókat, én magamra nem varratnék. A férjemnek van, már a kapcsolatunk alatt csináltatta, nem kérdezte meg, hogy nekem tetszik-e az ötlet, vagy sem, csak elment és megcsináltatta. Illetve több alkalom volt, mert több is van neki és nagy felületen. Sosem mondtam rá semmit. Ott van és kész. Ettől én még ugyanúgy szeretem, a tetoválásaival meg nem foglalkozok, mert nem érdekelnek.
2013. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem csináltatnám meg. Avagy olyan helyre csináltatnám, ahol nem kell naponta szemeznie vele. Nekem abszolút nem tetszenek a tetoválások, de egy számomra fontos szimbolúmot szeretnék egyszer magamra tetováltatni. Viszont ha megteszem, az valószínű valamelyik lábujjam, vagy a talpam lesz. :) Ha már különleges tetoválás, akkor kerüljön különleges helyre és magamnak szól, a saját lelkem miatt tetetem magamra, nem a külvilágnak, így azt sem bánom, ha kb sosem látja senki! :)


Ergo én azt mondom, hogy a páromnak nem tetszene valami, akkor nem csináltatnám meg, hiszen neki akarok tetszeni, ő az "életem párja".

2013. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
barátom anyukája akart egy tetkót még fiatal korában, de a férje(a barátom apukája) nem engedte neki... amikor ezt megtudtam, kihűltem... mi az, hogy nem engedi? az ő teste, azt csinál vele, amit akar... én is szeretnék tetkót, még nincs, a barátom nincs oda a tetoválásokért de azt mondta ha szeretném akkor nyugodtan. én is megengedném a barátomnak.
2013. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!