Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (12 éves vok ugyhogy ne tul...

(12 éves vok ugyhogy ne tul nehezet! ) mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

#állat #új #rajzolás #téma #tetoválás #rajzoltam #már..(tájat
2012. aug. 5. 12:22
 1/9 anonim válasza:
Rajzold le pikachut :D
2012. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel nagy a meleg, nem mondom, menj ki és rajzold le, ami tetszik. De rajzold azt, amit az ablakon keresztül látsz:) ez azért is jó, mert az ablak "kiválasztja" a látványból a rajzolni valót, mint egy képkeret. Egy tájban szemlélődve bizony elég nehéz ez - meddig legyen rajta - hogy legyen a kompozíció. Finta József, az idős építész mondja: ahol utazott, mindig lerajzolta a szálló ablakából a látványt. Persze nagyon sok mást is rajzolt.

[link]


[link]


egy másik,Jacob Alt, ő festő:

[link]


A ceruza legyen puha,jó, a papír is jó minőségű. Ha akvarell papírt veszel - a rajz után rámehetsz néhány színnel, tónust adva, vagy 1 színnel lavírozva. Nagyon sokat jelent. Csak bátran ! Ha megérzed az "ízét" megszereted, örömed lesz benne. Jó munkát! :))

2012. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
amit akarsz. én is 12 éves vagyok, nem nagy rajztehetséggel, de azért valamennyire jó vagyok. mivel EdHardy és metal rajongó vagyok, rajzoltam gitárt és edhardy-s mintákat.:P
2012. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az életkor nem számít csak az akarás és a látásmód, ajánlom a jobb agyféltekes tanfolyamot
2012. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat köszi...de én azt kérdeztem h mit rajzoljak!!!!
2012. aug. 20. 08:14
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Elég gáz, hogy nem tudsz magad választani, hogy mit rajzolj. Te vagy tisztában a képességeid korlátaival, hogy mit tudsz rajzolni. Tudod mit, rajzold le Vajdahunyad Várának élethű mását, ha már kérdezted, hogy mit rajzolj. A világ 10 legszebb kastélya közé választották 2009-ben. Hajrá! Majd tedd fel ide képét, hogy sikerült lerajzolnod.
2012. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyet értek az elöttem lévő válaszólóval és is 12 vagyok és én imádok rajzolni mindig azt rajzolom ami éppen a fejemben van és meg is tudom valósítani vagy embereket vagy ami engem inspirál. Kapcsolj be egy zenét amit nagyon szeretsz és ami arról eszedbe jut pl. a remény a kitartás.
2012. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12 évesen, valami olyat ami tényleg nem túl bonyolult, de legyen benne alapszintű árnyékolás, és valami alapszintű térhatás (de azért nem egy kockára gondolok...)
2012. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!