Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan tereljem...

Mit tegyek, hogyan tereljem el a párom figyelmét?

Figyelt kérdés

Tatája nagyon beteg és látszódik, hogy nem sokáig fogja húzni (max 2-3 hó.). Páromat ez teljesen kiborítja és azzal jön, hogy fél hogyha elveszíti a tatáját akkor annyira rosszul lesz(értsd: lelkileg) hogy engem is el fog veszíteni és azt nem élné túl. Mondtam már neki csomó alkalommal, hogy engem ilyen miatt nem fog elveszíteni. De mégis mit tegyek, hogy jobb legyen kicsit neki?

Amúgyis fél a haláltól, mert ő maga is szívbeteg...


2013. márc. 18. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

jajj szegény :(

Sajnálom. Próbáld elvinni valahova. Érezz együtt vele és mond el neki , hogy téged biztosan nem fog elveszíteni.

2013. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj, az nem jó. :/ Ha lehetséges, akkor töltsetek együtt nagyon sok időt, és mondd neki, hogy téged nem veszít el.
2013. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KZitus ***** válasza:

Szia!


Vedd komolyan a párod érzéseit. Egy szeretett személy elvesztése hatalmas trauma lehet érzelmileg. Ilyenkor a legjobb amit tehetsz, hogy érzelmileg teljesen mellette állsz. Légy figyelmesebb hozzá, törődj vele kicsit többet, de csak annyira, amennyire igényli. Engedd, hogy kibeszélje aggodalmait, félelmeit és nyugtasd meg, rád mindig, mindenben számíthat.

Ne tereld el a figyelmét, mert nem fog sikerülni. Inkább hallgasd végig, ha beszél a tatájáról. Ez a legtöbb amit tehetsz. Ez egy nehéz időszak a párod életében (a tiédben is) de túl lesztek rajta egy idő után.

2013. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!