Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mechmet Karcsikával és családj...

Mechmet Karcsikával és családjával mi van?

Figyelt kérdés
Láttam a lányom nélkül soha filmet,és eszembe jutott h itthon is volt ilyen sztori. A nő török férje lelépett a gyerekkel,évek mulva visszatudta szerezni,alapitványok segitettek neki. Aztán a gyerek anyját börtönbe került mert a fia? drogot rejtett el a kocsiba,meg azt mondta h a nagyanyja verni szokta.
2013. márc. 17. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy interjút láttam az anyukával, aki az eset után azt nyilatkozta, hogy akkor hagyta elmenni a gyereket az apjával.. Azért a drog-elrejtős eset után (kiderült hogy az apa segítségével tényleg a kissrác csinálta) én sem tudtam volna a keblemre ölelni.
2013. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha agyermeket kihasznalja az apja drogcsempeszetre, es erre tanitgatja, a gyerek hibaja, kedves utolsó valaszoló? Ez több mint erdekes meglatas
2013. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2: nem mondtam, hogy a gyerek hibája lenne, egyszerűen csak nekem az jött le, hogy miután visszakapta a gyereket, utána hónapokig küzdött - de a gyerek elutasította, és még ebbe is belement, csak visszautazhasson az apjához. Van az a pont, amikor az embernek hátrébb kell lépnie. Valami ilyesmit mondott az anya is.
2013. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!