Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem bekoltozott az anyámho...

Az exem bekoltozott az anyámhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok .férfi

Külön élek a szüleimtöl ,a barátnömmel albérletbe vagyunk.

Van egy problémás ex barátnöm...o23éves van egy 5éves kislánya es tölem egy fél éves kisfia.A kislány nem tölem van.

Együtt eltünk pár honapig,nemvédekeztunk terhes lett...tudom felelötlenek voltunk,de törödök a kisfiammal,elvetetni az anyja nemakarta-pedig ennek is van ám sztorija- most már örülök ,hogy lett ö nekem . Anyagilag is támogatom.

Szoval akkoriba még anyuval éltem ,odakoltözött a barátnöm a kislánnyal ,nemsoka utanna terhes is lett,mint kiderült nembiztos h tölem-azota megszületett és kiköpött másom. még én dolgoztam ,ö csavargott a városba pasizgatott-amit ö maga valott be ,megcsalt nemegyszer...az anyum tudta is ezt,ö is nagyon csunyán összeveszett vele .amugy mindig panaszkodott rá ,h nemtakarit,egesz nap csak fekszik vagy csavarog.nem váltak el békével egymástol. föleg azok miatt amiket velem tett.hazudott,megcsalt stb..azthiszem ez elég a szakitáshoz ,föleg miutan aztmondta h nemtudja kié lehet a gyerek ,mert másokkal is volt..a multja is ilyen zürös egyébkent,de szerelmes voltam ,gondoltam mindenki megtud valtozni ha akar..

en pár honapja elköltöztem az uj barátnömmel.az exem ekkor már rég egy másik pasival lakott.-ezt csinala egyik helyrol a másikra vándolrol a 2 gyerekkel...a pasi kidobta öt, és ment az anyumhoz ,hogy itt vannak az unokái,ide e jöhetnek ,mert ha nem kénytelenek az utcán lakni. Anyum odaengedte öt,persze a gyerekek miatt. A csaj élöskodik a szüleimen ,életebe nemdolgozott szoval a minimumot kapja a két gyerekre,ami valjuk be nemsok abbol nemsok minden jön ki...a nagynak oviba kell járni ,etetni kell öket,ruhazni ,mert nönek ugye. én csak a fiamat támogatom ,nehogy már én tarsam el más gyereket is,annak is van apja...mit tegyek? Hogyan lehetne ez a helyzetet megoldani szerintetek ? Kisfiamat nemtudom elvenni töle,ugyanis osztrákba dolgozok, anyumek szintén dolgoznak ,mert máshogy nemtudnanak megélni,nemtudnak kire bizni egy csecsemöt.szoval mi lenne a megoldás? Nemakarom h ez a ribi anyámák vérét szivja...


2013. márc. 16. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva! Én a helyedben a fiamat nem hagynám.Most gondolj bele az a nő rángatja szegény gyereket össze-vissza. Én anyukádék helyében feltételeket szabnék!!!Ne hogy már ő dirigáljon ott, még jó hogy nem fel nem visz oda idegen pasikat is. Hihetetlen milyen undormány nők vannak!


Pedig ennek nagyon jó vége nem lesz. Majd a nő mindig az unokával zsarolja a szüleid,s azt csinál, amit akar?

Tessék szabályokat lefektetni! S ha nem tartja be, akkor gyámhatóság.

2013. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként is milyen dolog már az, hogy oda megy lakni. Hogy nem sül le a pofájáról a bőr. Biztos tiéd a gyerek?Csak mert írtad, hogy össze-vissza csalt.
2013. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha biztosan tiéd a gyerek, akkor őt vedd magadhoz, a csajt meg rakjátok ki. semmi közöd nincs már hozzá, pláne a másik gyerekhez.


esetleg a gyámügyet is megkérdezheted, hogy tudnak-e valamit segíteni.

2013. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekelhelyezési kérelem, ezeket szépen le kell írni, hogy nem tudja eltartani a gyerekeit, nincs hol laknia (hiszen gyakorlatilag anyád jóindulatából él), hogy folyamatosan csapong, és társai, vedd magadhoz a kisfiút!
2013. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jo gondolat, hoyg vegye magahoz legalabb a sajat gyereket, de elmondta, hogy kulfoldon dolgozik, hiaba kapna mega gyermefelugyeletet mivel ahhoz, hogy kulfoldre vigye kell a masik szulo beleegyezese is. Ti lattok annyit ebben a csokott noben, hogy ezt megadna? Hiszen ezzel hizelgett/zsarolt maganak lakhelyet...


A baratnod mit mond?

2013. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!