Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megölt. Mit tegyek?

Majdnem megölt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám folyamatosan füvezik, és már kipróbálta a keményebb anyagokat is. Most egy csaj játszik vele, és nem is szívott már régen ezért nagyon ideges. Véletlenül, ami tényleg véletlen volt, mert az utolsó pillanatban rakta oda az ujját, becsaptam az ujjára a fiókot. Elkezdte ütni a falat, a villanykapcsolót széttörte, engem pedig szó szerint majdnem megfojtott, épp hogy kitudtam szabadul a legutolsó pillanatban. Kaptam tőle vagy 5 pofont+ az egy hónap ezelőtt műtött sebemet majdnem "kitépte" belőlem. A gond, hogy ezek után sem tudok ellene semmit tenni mert nagyon szeretem. Mit tegyek? :'''(
2013. márc. 16. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Fűtől senki nem lesz ilyen, ez már kokain vagy heroin. Akik rászoknak ezekre teljesen megváltoznak, eladnák a lelküket egy adagért. Semmi más nem számít nekik, láttam már egy ilyet (ismerősöm rokona) és nagyon durva, mikre nem volt képes. Lopott, de úgy, hogy biztos volt a lebukása. Tehát már semmi nem érdekelte, szinte csak az ösztönök hajtották. Ha épp nem jött össze, őrjöngött és inkább nem evett. Sürgősen beszélj a szüleiddel mert a bátyád így nem lesz hosszú életű, mert ha már ennyire idegbeteg az elég súlyos.
2013. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Lődd fejbe magad !
2015. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!