Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megölt. Mit tegyek?

Majdnem megölt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám folyamatosan füvezik, és már kipróbálta a keményebb anyagokat is. Most egy csaj játszik vele, és nem is szívott már régen ezért nagyon ideges. Véletlenül, ami tényleg véletlen volt, mert az utolsó pillanatban rakta oda az ujját, becsaptam az ujjára a fiókot. Elkezdte ütni a falat, a villanykapcsolót széttörte, engem pedig szó szerint majdnem megfojtott, épp hogy kitudtam szabadul a legutolsó pillanatban. Kaptam tőle vagy 5 pofont+ az egy hónap ezelőtt műtött sebemet majdnem "kitépte" belőlem. A gond, hogy ezek után sem tudok ellene semmit tenni mert nagyon szeretem. Mit tegyek? :'''(
2013. márc. 16. 12:12
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
74%
Hát akkor verd meg míg agyonver. Ez a kérdés komoly? Beszélj a szüleiddel, vágjátok be elvonóra.
2013. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én ha füvezne és a drog hatására fogná az agresszióját az ő érdekében feljelenteném, és kötelező elvonóra küldeném.

Viszont ha te nem akarsz semmit sem csinálni, akkor ne tegyél. Kezeld a sérülésedet és vágj jó képet az egészhez..

Akkor végül is nem értem minek írtad ki a kérdést.

2013. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha nagyon szereted, akkor ne tegyél a világon semmit. Várd meg, amíg kiírtja a családot, mi meg majd elolvassuk, megnézzük a hírekben.
2013. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, könnyű mondani! :( Ti nem ismertétek még mielőtt ilyen lett volna! Mindig mindentől megvédett! Engem szeretett a világon a legjobban. Hogy ártsak neki? :( Jó, ti felnőttek vagytok, biztos és úgy gondolkoztok. De egy 15 éves lány mit tegyen? Ő benne bíztam meg leginkább!
2013. márc. 16. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesem! Pont azzal segítesz neki a legtöbbet ha rákényszeríted a tettei súlyára. Így rákényszerül arra hogy leszokjon a drogokról. Ezzel neki is jót teszel. Mást nem nagyon tudsz tenni. Az meg már rég nem szeretet ahol kis híján kinyírom a másikat.
2013. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az ő érdekében addig nem állnék le ameddig nem találok rá módot hogy javítsak a helyzetén. Ha ez lett volna akkor beszéltem volna olyan emberekkel akik elvonóra tették volna be, vagy helyrerakták volna agyilag. Szerencsére az én bátyámmal nincsenek ilyen gondok, de tuti ezt tettem volna mielőtt nagyobb bajt csinált volna.

És mivel te írtad hogy már majdnem megölt így már másokra veszélyes embernek számít és bevitethetitek kórházba vagy kezelésre mert már nem utasíthatja el.

2013. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindent hagysz változatlanul, azzal ártasz a legjobban a tesódnak. Mindenképpen tenni kell valamit, ha rendőrségre nem akarsz menni, akkor gyógykezelésre vinni, kábítószerelvonóra, ugyanis ha így halad, előbb-utóbb vagy bennetek fog súlyos károkat okozni, vagy ő fogja túllőni magát és belehal.
2013. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van. Beszélni fogok vele, amikor tudom, hogy megérti amit mondok. :( A szüleimnek is elmondom, akármennyire is szar ez tesómnak. :/
2013. márc. 16. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
S még azt írták a fű nem veszélyes, csak egy kis semmiség. Na persze látom. Jelentsd fel és küldjétek elvonóra. Majd az orvosok meg a rendőrök megoldják. A helyedben soha többé nem állnék szóba vele.
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer ütött meg a testvérem, azonnal csomagoltam és elmentem. Azóta se beszélek vele (3 hónap). Mondjuk nem is keresett. Nem mentem azóta haza. Szeretet ide, szeretet oda, nem várom meg, amíg a kés belemegy a hátamba.
2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!