Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Perverz a...

Mit csináljak? Perverz a szomszéd unokája!

Figyelt kérdés
2 éve költöztünk oda anyósommal,mindig is idegesített a szomszéd mert tavaj nyáron az egész család kiült az udvarra és felénk bambult,kedvem sem volt kimenni,egyszer amikor egyedül voltam itthon az udvaron álltam és nagyon ugatott a kutya ,ott állt a 28 éves gyerek és kirakta a fas..át. akkor mérges lettem és ráordítottam,még engem állíatott be hülyének mert az a "keze" volt.
2009. szept. 15. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha törvényesen lehet(ne) tenni ez ellen valamit azzal teljesen egyetértenék. De nem lehet, beviszik, max pénzbírság. Viszont az önbíráskodással, primitívizmussal nem értek egyet. Nem tudom, hogy gondolkodnék, ha engem erőszakolnának meg (remélem nem is tudom meg), de többnyire a "mutogatós" emberek nem egyenlőek a szatírokkal. Mutogatóssal nekem is volt már dolgom, igaz felnőtt fejjel, engem nem viselt meg. Nyilván másként reagálnám le, ha a lányomnak mutogatna, bár túl sokat nem tudnék tenni.

(mellesleg én sem értékelek)

2009. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
13:47-es, szerintem Te vagy beteg, de nagyon! Mi az, hogy sajnálni kell, meg nem kell tudomást venni róla. Ennyi erővel a buszon bárki előveheti a fa.át a 12 éves lányomnak, én meg majd odamegyek megsimogatom és sajnálom szegény beteget. Istenem, Te miket írsz. Jól el kell verni, hogy a környékre se jöjjön többet, aztán majd meggondolja kinek, és mit mutogasson!!!
2009. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

"többnyire a "mutogatós" emberek nem egyenlőek a szatírokkal"

Ezt most komolyan írtad?

Kiket hívunk szatíroknak?

2009. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ez egy idióta... a "teli" kerítés megoldás lehet. Én még jól beszólnék neki az biztos amit nem tenne ki az ablakba!
2009. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
most hallottam az ő másik oldalunkon lévő szomszédtól,hogy az öregapja is ilyen ,nekik ő mutogatta,bolond az egész család. Ja álljak egész nap fényképezőgéppel azt várjam mikor látom megint,a párom így is kiakadt (minek néztem)?
2009. szept. 15. 20:18
 16/18 A kérdező kommentje:
Akarunk kerítést csak most nem állunk ugy az a baj,hogy nagy részt kell lekeríteni,megveretni nem akarom mert nincs bizonyítékom ha feljelent mert megverjük utána nekünk lesz belle bajunk!!!
2009. szept. 15. 20:22
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
fényképet ne csinálj...vagyis csinálj de a rendőrségre ne vidd,mert elvileg meg se nézhetnék,mert nem volt engedélyed az információgyűjtésre.
2009. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%
A párod ne a fényképezőgéppel foglalkozzon, hanem verjen be két hatalmasat ennek a perverz állatnak, ha nem mer, akkor írjál privátot és ingyen nagyon szívesen megteszem.
2009. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!