Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Perverz a...

Mit csináljak? Perverz a szomszéd unokája!

Figyelt kérdés
2 éve költöztünk oda anyósommal,mindig is idegesített a szomszéd mert tavaj nyáron az egész család kiült az udvarra és felénk bambult,kedvem sem volt kimenni,egyszer amikor egyedül voltam itthon az udvaron álltam és nagyon ugatott a kutya ,ott állt a 28 éves gyerek és kirakta a fas..át. akkor mérges lettem és ráordítottam,még engem állíatott be hülyének mert az a "keze" volt.
2009. szept. 15. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Kőkerítés vagy nádburkolat és a probléma meg van oldva.
2009. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

lehet egy kicsit paranoiás vagy, mi van ha nem is a ti házatokat nézték hanem csak úgy néztek az üres térbe.

vagy épp mien jó szomszéd vagy, hogy nem veszekedsz mert mindent elszúrnak

ha a te kertedben vette elő a gyerek a tudjukmit akkor magánterület sértés és ha be tudod vizonyítani még felelhetne is érte

ha a kutya mellett akkor azt kellett volna neki mondani vigyázz leharapja és arra hülye válasz a csak a kezem volt...

ha az ő kertjükben vette elő akkor nincs mit tenni...

max azt hogy te is előveszed és akkor mondjon okosat

2009. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

bámulj vissza. az ilyeneket a saját a fegyverükkel lehet a legjobban leszerelni.


ha meg ismét mutogatja a farkát, akkor kezdj el hangosan nevetni, szólj a párodnak, hogy "gyere! ezt nézd meg, mert ilyet még nem láttál!"


hidd el, hogy neki lesz kellemetlen :)

2009. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az ő kertükben volt az után 1 ideig nem jött az öregapjához mert mindig odakiabáltunk neki ,köcsö.g ,bu,zi, perverz mondtam mindent,most amikor azt hiszi nincs kint senki az udvarban dobálja a kutyát látom az ablakból ,azért is szóltunk már rá, álítólag még nem volt barátnője,nagyon csúnya
2009. szept. 15. 13:30
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
hát nem volt gyerekszobája az biztos
2009. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

A mutogatók betegek, nem tehetnek róla. Tudom, ez nem megnyugtató, ha mondjuk legközelebb egy gyerek előtt veszi elő a farkát, de hiába ordítozol neki (ezzel csak magadat minősíted), vered meg stb. ugyan úgy mutogatni fogja. Nem kell tudomást venni róla.

Nekem is volt már ilyenhez "szerencsém". Az első reakcióm nekem is az volt, hogy rendőrt hívok, kiröhögöm stb. De aztán "megsajnáltam" én nem féltem (végülis láttam már ilyet :)), viszont rajta lehetett látni, hogy fél (mondjuk mellettem voltak a nem éppen kis darab kutyáim). Aztán rendőrt sem hívtam, mire kiértek volna rég felöltözött és eltünt volna.

Szerintem az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy nem veszel tudomást róla.

2009. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy nem kell tudomást venni róla????

Hogy lehet ilyet írni, hogy nem kell tudomást venni róla?

Ha majd a nyolcéves lányod előtt csinálja, akkor is ezt írod?

Az ilyen genetikai selejtet meg kell valakinek nevelni, ha már a szülei nem tették meg. És még egy fontos! Ez hivatalból üldözendő köztörvényes BŰNCSELEKMÉNY! Teljesen mindegy, hogy közterületen, vagy a saját telkén csinálja.

2009. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Értelmezd amit írtam. Leírtam, hogy tudom egy gyerek esetében ez másképp működik. De azért egy felnőtt nő ettől már nem készül ki annyira. Nem tudta megnevelni a hülye szülő? Ez betegség, nem nevelés kérdése. Kilehet hívni a rendőröket. És? Tételezzük fel beviszik. Szerinted meddig tartják bent? És úgy gondolod, hogy egy beteg emberre ez nevelő célzattal lesz, Te tényleg elhiszed, hogy akkor többet nem fog mutogatni? Sajnos ez nem úgy működik, hogy ma megvered, beviteted stb és akkor ő holnaptól nem mutogat.
2009. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Legközelebb,ha mutogatja a fa..át,akkor készítsd elő a fényképezőt,és fényképezd le.Akkor már tudod bizonyítani,hogy nem a keze volt.A fotót meg elviszed a rendőrségre,vagy megmutatod a szüleinek,de felrakhatod a szánalamas.hu-ra is,vagy a puruttyára.El fogaja magát szégyellni,az biztos:D
2009. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Abban biztos lehetsz, hogy ha én ma megverem, akkor holnaptól nem fog mutogatni!


Nagyon méltányolom az ambivalenciádat, ez is betegség, az is betegség, csak tudod a nővéremet 15 éves korában megerőszakolta egy ilyen "BETEG", és nem vagyok biztos benne, hogy ugyanezt írnád, ha ez Veled történt volna meg.


A törvények javarészt azért születnek, hogy a társadalom egészséges tagjait megvédjék a "BETEGEKTŐL", lásd karantén a fertőző betegségek esetén.


Nagyon elkeserített egyébként a válaszod, de még próbálom értelmezni, ahogy írtad. (ja, és nem értékelek, Veled ellentétben)

2009. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!