Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel bűntudatot akart kelteni...

Ezzel bűntudatot akart kelteni bennem?

Figyelt kérdés
ma nagyon összevesztem öreganyámmal, kitagadott a családból. elkönyveltem magamba h számomra többé nem létezik, ma este viszont felhívott telefonon hogy valaki hívta de le is rakta, nem szólt bele senki hogy én voltam e. mondtam h nem. erre azt mondja nagyon szédül, alig tud lábra állni. ezzzel bűntudatot akart kelteni bennem hogy én idegesítettem fel amikor veszekedtünk és miattam van rosszul?
2013. márc. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Békülni akar. Alibi volt, hogy Te hívtad-e.

Ha annyira haragudna, nem hívott volna.

Öreganyád lehet, hirtelen haragú, most megbánta, nem gondolta komolyan, hogy kitagad.

2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de akkor miért ezzel a szédüléses dumával jön elő ha békülni akar?

amikor mondta h szédül, akartam neki mondani h pihenjél meg aludjál, de nem tudtam végigmondani, mert lerakta minden köszönés nélkül. miért csapta rám a telefont ha békülni akar?

2013. márc. 10. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon keményen állsz hozzá a kérdéshez szerintem. Nem csak összavesztél vele, hanem még a bűntudat keltésével is vádolod. Szegény öreg néni. Nem tudom a körülményeit, meg a gondolatait, de talán lehetne valahogy barátságosabban kezelni. Lehet, hogy rossz példát láttál otthon, nem volt türelem, kedvesség, de talán pont neked kellene megpróbálni. Lehet, hogy nagyon a szívére vette a veszekedést, sajnálja, hogy így alakult, meg hogy nem tud veled jó kapcsolatban lenni. Ajándékozd meg néhány kedves mondattal.
2013. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy már megbánta a dolgokat és bocsánatot akart kérni. Ez a szédüléses dolog meg valószínű azért van mert túlságosan felidegesítette magát, és ez sajnos idős korban ilyen következményekkel is járhat, sőt vannak olyan emberek akik még 20 on éves korban is rosszul lesznek ha felidegesítik őket valamin.
2013. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, azt akarja, h te kérj bocsánatot
2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM

Ezzel akart kibékülni veled, anélkül, hogy ő vagy te meg kelljen alázkodnotok a bocsánat kéréssel. szerintem ő nagyon büszke asszony, aki hirtelenharagú.

Nem várja el, hogy bocsánatot kérj, de ő sem tudja/akarja ezt kimondani, de megbánta az egészet, tulajdonképpen az, hogy ő nyitott feléd felér egy bocsánatkéréssel.

Megér az egész büszkeség annyit, hogy haragban maradjatok?

2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
velem szemben egy idegent véd. a tesóm pasiját. ő egyszer azt mondta rám hogy hülye vagyok, ( nagyon egós gyerek, mindenkit lenéz szerinte mindenki fogyatékos csak ő nem meg a tesóm ), amikor ezt elmondtam a mamának semmit nem szólt rá, bezzeg amikor én elmondtam hogy miket művel itthon velem, ( nem köszön, akárhova megyek az utamba áll hogy ne tudjak elmenni, mosogatni akarok de őfelsége lejön reggelizni és engem kiküld a konyhából pedig én lakom itt ), ezeket elmondtam neki és ezért kitagad a családból. akk a pasit miért nem tagadja ki amikor engem a saját házamban lehülyézett??? mellette áll ki, hát akk legyenek boldogok. rájuk sosem számíthat úgyse, mindig én segítettem neki akármibe, ők csak zabálni járnak be hozzá. én nem akarok kibékülni vele, engem kitagadott mert 1 rossz szót mondtam a gyerekre, de őneki meg se lett említve h azt mondta rám h hülye. hallani sem akarok öreganyámról többet.
2013. márc. 11. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!