Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem bírom így.

Mit tehetnék? Nem bírom így.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 25 3 éve vagyunk együtt, nagyon jó kapcsolatban. Lassan az eljegyzést is tervezzük, de van egy bökkenő. Sajnos a családom, egyáltalán nem bírja őt. Mikor itt van nálunk, elviselik őt, olyankor semmi gond. De ha mondjuk nincs éppen velük egy szobában, rögtön megy a sugdolózás, és nekem is mindig mondják, bárcsak szakítanék vele. Olyan indokaik vannak, hogy nagyon gyerekes, nem nekem való, és hogy alacsony hozzám-így hülyén nézünk ki (2-3 cm). Ma anya azt mondta nekem, beszélt az öcsémmel, és (bár eddig róla legalább azt hittem nem így van) azt mondta anyunak, hogy ő sem bírja a barátomat, csak miattam tesz úgy. Mit tehetnék? Lehet hogy részben igazuk van, de én szeretem. És a 3 év sem véletlenül 3 év. Ott bántanak, ahol a legjobban fáj. Nem muszáj szeretni őt, de legalább nekem ne mondanának ilyeneket. Nem bírom így. Mit tegyek?
2013. márc. 10. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el anyukádnak, hogy szereted őt, régóta együtt vagytok és hiába tömködik a fejedet vele fogsz maradni, amíg neked problémád nem lesz vele. Ezen felül kérd meg őket, hogy ne mondjanak ilyeneket... ennyi.
2013. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy megalapozottak-e azok az érvek, amiket mondanak, és hogy fontos dolgok-e. Teszem fel, attól még, mert alacsonyabb nálad, remekül tud működni a kapcsolat, a gyerekesség az már komolyabb falat.
2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alacsonyabb? Ugyanmár,amikor összejötetek is az volt szerintem,ha téged nem zavar,ez nem ok a szakitásra...(nálunk is én vagyok magasabb 2-3 centivel,akinek nem tetszik,ne nézzen ránk,én köszönöm,így vagyok boldog)


Gyerekes? 25 évesen min csodalkoznak? Jobba lenne ha máris elvenni akarna és gyereketcsinálni?

Mire betölti a 30-at,te 23 leszel,addigra benő a feje lágya is.

2013. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az... hogy el akar venni... nem is olyan sokára.
2013. márc. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!