Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom, mit tehetnék?

Nem bírom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Az apám az előbb megverte az anyámat, mert nem szexelt vele. Ki akarta zárni a teraszra. Anya éjt nap alá töri magát, hogy nekünk jó legyen, de apám semmirekellőnek tartja. Állandóan üvöltenek egymással. Anya nem mer lépni, de itt mindenki már teljesen kész van és ez még a fele se az itthoniaknak. Legszívesebben elmennék és többet vissza se jönnék. Itthon apám szinte már lelkileg terrorizál minket. Rémes! Van egy 2 éves húgom és egy 11 éves öcsém.
2011. nov. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mer lépni?
2011. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Senkinek nem mer erről szólni, mert fél a következményektől.
2011. nov. 27. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöködnek az iskolában. Ő segíteni fog, mivel veszélyben vagytok egy ilyen apával. Ha neki nem akarsz, akkor keresd meg az illetékes családsegítőt és ők segítenek. Gondolj a testvéreidre, nekik sem lesz ez így jó hosszú távon. És kitartás.
2011. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz a NANE segélyvonalán! Ingyenes!
2011. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

107-en eléred a rendőröket, hívd ki őket a következő verésnél


addig meg beszélj az osztályfőnököddel

2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anett1990 válasza:
Mindenképpen szólnod kell egy felnőttnek,minél hamarabb! Remélem titeket azért nem bánt! Rendőrséget ne hívd fel,mert nem tesznek semmit (tapasztaltam,nálunk is ez volt)! Ha esetleg nagyszülővel tudnál erről beszélni, a testvéreid érdekében meg kell tenned ezt! Mert nem biztos,hogy később ezt feltudják dolgozni,hidd el! :(((
2011. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anett1990, ne beszélj hülyeségeket, a rendőrök igenis kimennek, ha egy gyerek betelefonál, hogy apa épp most veri agyon anyát -
2011. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anett1990 válasza:
Én is kihívtam már,ki is jöttek! 20éves voltam akkor,de csak annyit mondtak,hogy még egyszer ne forduljon elő,mert akkor elviszik apámat. úgyhogy otthagytak vele minket,mikor már tudta,hogy én hívtam ki őket. Ne tudjátok hogy utána mi történt ott...
2011. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!