Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy köcsögség elolvasni a...

Nagy köcsögség elolvasni a nővérem leveleit?

Figyelt kérdés
Csakmert a fiúval aki tetszik mindig rólam csetelnek, és nem bíromm ki, hogy ne nézzem meg...
2013. márc. 3. 23:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
71%
Én biztos akkora pofont lekevernék a húgomnak, ha beleolvasna a leveleimbe, hogy csak pislogna. De legalább egy életre megtanulná, hogy más levelezésébe nem kontárkodunk bele. Ez később a párkapcsolatban is jól fog jönni.
2013. márc. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem köcsögségnek hívják, de nevezheted így is. magadban belül úgyis téged mérgez az, hogy mások magánlevelezéseibe a háta mögött beleturkálsz.


Az viszont a nővéredet jellemzi, hogy egy fiúval nincs más témája, mint a húga kitárgyalása. Zsák meg a foltja.

2013. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"elég gáz, hogy a fiú aki neked tetszik nem veled hanem a nővéreddel chatel, mégpedig rólad"


EZ miért lenne gond, ha sem a fiú, sem a növér nem tud a kérdezö "tetszésétöl"

2013. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem is az, hogy köcsögség, ez konkrétan büntetőjogi kategória.

Egy írja a btk:

"Btk.178. § (1) Aki másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, úgyszintén aki távközlési berendezés útján továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő."


Nem is értem, én borzasztóan felháborodnék és nagyon nagyot csalódnék, ha a húgom ilyet csinálna. Szerencsére benne van annyi, hogy nem olvas bele sem a leveleimbe,sem például a naplómba.

2013. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!