Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért elég köcsögség, nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért elég köcsögség, nem?

Figyelt kérdés
Ugye majd keringőznünk kell az osztállyal.Akit nekem kijelölt az ofő(és nemmellesleg tetszik, de senki sem tudja rajtam kívül, és nem is akarom) megkért vkit h táncoljon vele, és ezt nem is tőle tudtam meg.Nem azért, megértem, hogy nem velem akar táncolni, mert azzal a lánnyal nagyon jóban van, de akkoris.Attól a bizonyos lánytól tudtam meg, és megkérdeztem a fiút h mért nem szólt legalább, és azt meg se mondta hogy miért, csak annyit mondott, hogy "én nem táncolok veled". Ez azért elég szarul esett de mind1. Azt megértem,h nem velem akar táncolni, és én se halok bele ha nem vele táncolok, de azért szólhatott volna. Nem merném úgyse megmondani neki h tetszik, meg azt se hogy rosszul esik, de annyi a kérdésem, hogy azért ez nem csak szerintem szemétség, ugye?
2012. okt. 10. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem köcsögség. Lehet csak kiment a fejéből.
2012. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem ér annyit hogy foglalkozz vele

hisz ő se foglalkozott azzal hogy szóljon

2012. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bunkó a srác de ami fontosabb hogy nem tetszel neki!
2012. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!