Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 7 év korkülönbség...

Szerintetek 7 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
16/L
2013. márc. 3. 17:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függhet!

Anyumék ennyi év korkülönbséggel ismerkedtek meg, 18 és 25 évesek voltak, amikor házasodtak és én nemsokra utána születtem.

Azonban: érettségi után, majd 19 évesen ismerkedtem meg egy 25,5 éves sráccal, jól megvoltunk, de eszem ágában nem volt még komolyan - értsd: jövőt tervezve - gondolkodni vele. Elvoltunk, megvoltunk, de végül - nem a kor miatt - mégis szétmentünk. Egyébként, mikor visszagondoltam erre a kapcsolatomra, mindig előjött az, hogy közben is motoszkált bennem: Kicsit "idős" hozzám ez a srác... Talán nem véletlenül motoszkált bennem ez...

Mostanra egy 3.5 év különbséggel való kapcsolatom van, így minden szupi szerintem - bár nem az éven múlt és múlik ez sem!

(A volt barátom azóta családot alapított egy még nálam is fiatalabbal.)

25/N

2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért a 20-as válaszolónak a 15-16 évesek még kislányok, de ő 17 éves :DD
2013. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, hogy a kérdező mennyire érett....egy 23 éves fiú ha 16 évessel kezd, ott a fiúval van valami probléma....
2013. márc. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
15 évesen jöttem össze egy 23 éves sráccal. Szerintem egyáltalán nem sok.
2013. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti utolsó vagyok. Az én párommal se volt semmi probléma. Idén lesz 7 éve hogy együtt vagyunk, augusztusban leszünk 4 éves házasok, van egy 19 hós kisfiúnk. Szóval nem minden 23 éves srác beteg aki nála fiatalabb lánnyal kezd.
2013. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nála fiatalabbal, hanem azzal, hogy egy gyerekkel kezd...
2013. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem minden 16 éves egyforma. Lehet éppen egy komolyabb felfogású lány is. Ez nem a kortól függ, én is komoly voltam. A hét év pedig nem sok. Főleg ha szeretik egymást.
2013. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!