Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 7 év korkülönbség...

Szerintetek 7 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
16/L
2013. márc. 3. 17:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sok, egy 23 éves felnőtt pasi mit akar egy 15 éves gyerektől....
2013. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán rólad van szó?
2013. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Decemberben lesz 23 éves. Annyi, hogy a szüleim nem idióták és normálisan neveltek. Az életemben gyakorlatilag nincs semmi, nagyom kevés barátom van és nem is járok bulizni. Nem is vágyom rá. Inkáb sétálok egyet a barátnőmmel.
2013. márc. 3. 17:44
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Inkább tanulj meg írni!
2013. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Az inkább* miatt írod? Bocs, telóról vagyok. Amúgy meg mi bajod van? :S
2013. márc. 3. 17:51
 16/27 anonim ***** válasza:
8%

A legjobb helyen kérdezted meg. Ez az oldal tele van nyomorékokkal akik senkinek sem kellenek és már annyira becsavarodtak hogy ha már ők nem lehetnek boldogok, más se legyen az! Egyszóval betegek!

Szerintem egyénfüggő hogy milyen egy 16 és egy 23 éves kapcsolata. Értelmes lánynak tűnsz. Gondolom nem állnál össze akárkivel. Amúgy meg sokkal többet tanulhatsz, épülhetsz mellette és sokkal jobb dolgokat élhetsz meg vele, mint a nyomi veled egykorúakkal. Úgyhogy hajrá!

2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

"A legjobb helyen kérdezted meg. Ez az oldal tele van nyomorékokkal akik senkinek sem kellenek és már annyira becsavarodtak hogy ha már ők nem lehetnek boldogok, más se legyen az! Egyszóval betegek!"


Bagoly mondja verébnek, vagy mi?

Esetleg Te vagy a NORMÁLIS kivétel?


Igenis ebben az életkorban nagyon sok a 7 év. Korábban is írtam már. A párom húga is teljesen normális, teljesen életkorának megfelelően viselkedik stb. de ő maga sem gondolná komolyan, hogy egy 23 évessel kezdjen. 4-5 év múlva rendben van, addig meg az első a tanulás és egyebek...

2013. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül sok.Attól függ mennyire vagy érett ha nem egy óvodás szintjén vagy nem sok. Én is ennyi idős voltam amikor összejöttem a ma már férjemmel köztünk 9év van.Azóta is a legnagyobb boldogságban élünk. Mellette "nőttem fel" úgy igazán nem érzem most sem úgy hogy bármi is hiányzott volna az életemből bármi is mert mindent átéltem amit ennyi idősen átlehet csak nem egyedül hanem mell.ette
2013. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

7. vagyok:

Nem tudom, hogy mi lehet a gond a 22 éves sráccal. Igazából szinte a nevén és a korán kívül semmit nem tudok róla, mert a barátnőm nem sokat mesél a kapcsolatukról, viszont elég érett ahhoz, hogy ha a fiú rosszat akar, vagy más a szándéka, akkor otthagyja. Még sose panaszkodott. Én sem tudom, hogy mi van köztük, vagy, hogy egy 22 évesnek miért jó egy 15 éves, de úgy tűnik megvannak.

Ráadásul nem minden 15-6 éves lány olyan kislányos, mint azt hiszik. Igaz, nehéz időszak, mert én is egyik nap ezt akarom, másik nap meg mást.. Sokszor szinte ebbe őrülök bele, de vannak a korukhoz képest nagyon érett emberek is.

2013. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Most még sok és az a gáz, ha később is, bár ez egyénfüggő. Annak a 23 évesnek, aki 16 évessel kezd, tuti volt már valami gikszer a régebbi kapcsolataikban, és valljuk be, 15-17 éveseket könnyebb átverni, még akkor is, ha ezt kikéri mindenki magának, mint egy vele korabelit. Lehet az a 16 éves akármennyire "érett gondolkodású", még kislány és nem volt kinn a való életben. 17 vagyok és 17 a barátom, nem is tudnám elképzelni magamat egy 20 év fölöttivel.
2013. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!