Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év gyorsan eltelik?

10 év gyorsan eltelik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyorsan. Csak ne várd, hogy leteljen, és magától elrepül :-)
2013. márc. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

20:43


Mert karriert is szeretnék és nem egy parasztfalvába állatok közé akarok gyerekeket...

2013. márc. 4. 14:12
 23/25 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek :)
2013. márc. 4. 14:12
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

20:43-as vagyok!

Noh, akkor viszont döntsd el, melyiket szeretnéd jobban vagy hamarabb! Mert ez esetben döntened kell, nem sopánkodni.

Vagy: nem értem azt sem, miért zárja ki egyik a másikat: először gyerek, majd pl. gyes alatt már elkezdeni a sulit is akár. Vagy elkezdeni a sulit és közben megalapozni mindent ahhoz, hogy gyermeket vállalhass!

Mert, elég érdekes, hogy 20 évesen (sem) máris mindent szeretnél, sokan, sok évvel idősebben sem sikerül a család és a karrier együtt, maximálisan teljesítve.

Ugye értesz, és nem sértődsz meg! Kár habzsolni az életet - bár, így telik majd el hamar az a 10 év...

2013. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%

Az idő relatív... mindig a körülményekhez képest ÉRZŐDIK eltelésének sebessége. Ha valamit vár az ember, akkor lassúnak tűnik, de ha már csak 10 év van addig a nem várt, esetleg rossz időpontig, akkor a gyorsabbnak tűnik az idő múlása, pedig mindkét esetben 10 év, az 10 év.

Számomra ezért fontos a tervezés, hogy X éven belül ezt és azt szeretném elérni, megvalósítani, mert ha csak folyton halogatom, mint Pató Pál úr, azt fogom észrevenni, hogy hip-hop megöregedtem és elszaladt az jó pár évtized!

2013. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!