Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év gyorsan eltelik?

10 év gyorsan eltelik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi 20 felosztható 2x10-re kb. Nagyon nehezen telt el, rengeteg problémám volt. Most 2011-től kevesebb a gondom, 2011 és 2012 is nagyon hamar elszaladt.
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nagyon lassan telt az idő, aztán ahogy idősödöm már nem győzöm kapkodni a fejemet. A gimi utolsó 1-2 éve is nagyon gyorsan elment már, az egyetem meg pláne. Éppen, hogy beleszokok, hogy elkezdődött a félév, már vége is, végig szenvedem, kierőszakolom magamból a jó jegyeket, tanulok, még is repül az idő.

Anyu szerint, ha saját gyerekem lesz, akkor még gyorsabban megy majd minden. Ő is sokat agyal azon, hogy még csak most születtünk és már huszonévesek vagyunk mindketten tesómmal. /Ezt amúgy én is észreveszem a kutyámon, mégcsak most kaptam és már 9 éves./

2013. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
A férjemet 10 éve ismerem, igen hamar elment az a 10 év, 3 éves a lányom, az utolsó 3 év meg főleg. Nekem nagyon gyorsan telik az idő. 30 éves vagyok.
2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
rettentően anyukám is pont 10 éve halt meg és nagyon gyorsan telnek az évek 17/L
2013. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

ahogy idősödsz, egyre gyorsabban. hiszen ahogy múlnak az évek, érzed, h egyre jobban öregszel, és fel kell mutatnod valamit a családod ill. a társadalom előtt. azok a fránya elvárások...


anno, 15 évesen azt hittem, h 25 évesen már anya leszek. hát nagyon nem :) még érnem kell legalább 5 évet, h jól tudjak teljesíteni a szülői szerepben :)

2013. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem nagyon gyorsan telik. Szinte minden hétvégén megyünk a nyaralóba a munkámat szeretem ,jó vagyok benne, nincs különösebb gondom az életben és így repül az idő.

2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy így megkérdezed, nagyon gyorsan :) Most 25 vagyok, de 10 éve, mikor középiskolában elsős voltam, mintha csak ma lett volna...
2013. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

De, ha ennyire várod, miért nem alapítasz akár hamarabb családot?

Tudom, ez nem csak rajtad múlik majd, eleve két emberen + a többi "hozzávalón", de aki ennyire szeretné, az előtt nem lehet akadály :)

2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon gyorsan telik el. 28 éves leszek, nemsokára közel a 30-hoz, és ahogy vissza tekintek az előző 10 évre, úgy állapítom meg, hogy szinte elszalad.

Az idő relatív. Ha valami jól megy, ha valami jó dolog történik veled, amikor nem akarod, hogy olyan gyorsan teljen az idő, akkor szinte elrohan az aznap, de ha valami kellemetlen, rossz dolgon kell átesned, vagy esel át, akkor szinte vánszorog az idő, amit feltételezem te is észre vettél. Én természetesen a korom miatt tudok aggódni, mert bár nem vagyok idős, mégis tudom, hogy eddig amit éltem, már eltelt, és közel ugyan ennyi évet tudok majd magam után. Én nem szeretném, hogy a 10 év gyorsan elteljen, de izlések és pofonok.

2013. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor felett egyre gyorsabban. :D
2013. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!