Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem miért nem akar megbeszé...

Férjem miért nem akar megbeszélni semmit? A telefont miért csak akkor veszi fel, ha kedve van hozzá és miért teszi le, ha olyan kedve van?

Figyelt kérdés

Férjem miért nem akar megbeszélni semmit? 2004-ben meghalt a nővére és azóta igazából nem tudok vele megbeszélni semmit sem. Ha nagy gondom volt füzetbe írtam, csak a veszekedés elkerülése végett.

Már eljutottunk odáig, hogy a telefont is akkor veszi fel, amikor kedve van hozzá és leteszi, ha úgy gondolja.

Ne mondjak már lassan semmit, legyen csendben, mert piszkálom azzal, ha beszélek...

SMS-re nem válaszol, ki is törli.

Ezt hogyan folytassam vagy változtassam meg???



2013. márc. 3. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert még az elején nem lett nyakoncsípve és kivágva páros lábbal....
2013. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát igen...nem kellett volna hagyni már az elején, hogy ne tiszteljen..mert ez iszonyatosan nagy tiszteletlenség...az elején már páros lábbal kellett volna fenéken billenteni, hogy álljon meg a menet...ennem nem ez a módja...
2013. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Z74 válasza:
Mert valami miatt borzasztóan neheztel rád. Egyszerűen elönti a harag, amikor eszébe jutsz és nem szereti ezt az érzést, ezért inkább kerüli veled az érintkezést minden téren. (ezt csináltam én is...) Ez még nem jelenti azt, hogy vétettél ellene. Mikor kért tőled utoljára bocsánatot bármiért? És te mikor kértél tőle utoljára bocsánatot? Ha nem emlékszel, akkor az lehet gond. Igazából ez már nem társas kapcsolat, csak egymás mellett élés. Ami jó hír helyre lehet hozni! Persze nem egyedül. :)
2013. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!