Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel volt/van ilyen?

Kivel volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem az anyámmal vannak gondjaim. Akár mit csinálok az neki sohasem jó. Folyton beéget mások előtt. A beszélgetéseink mindig veszekedésbe torkollnak. Ha jót teszek is csak lecseszést kapok.....már nagyon elegem van !! Néha úgy beszél velem, ahogy nem illene, és ha visszaszólok (mivel már nem vagyok gyermek) , vagyis ahogy visszaszólok azon még ő sértődik meg..... Mit kellene tennem hogy jobb irányba változhasson a kapcsolatunk? Negatív kommentelők kíméljenek! Köszöntem! :))
2013. márc. 2. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"A kamaszkor első jele, hogy a szülők kezdenek nehezen kezelhetővé válni."


Egy szóval, nyugi, ki fogjátok nőni mindketten idővel :)

2013. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én ezt a szitut elég jól ismerem, az igaz, tényleg idővel elmúlik, de addig próbáld meg kibírni a helyzetet.

próbáljatok kompromisszumokat kötni, pl: nem szóltok egymás életébe, Te sem szabod meg neki azt, hogy ezt vagy azt hogyan csinálja, stb.


de nyugi, idővel elmúlik.

2013. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj köszi, hogy írtatok! :)) Nagyon remélem hogy ez mielőbb elmúlik, mert már nagyon idegesít a helyzet.....
2013. márc. 4. 16:22
 4/4 anonim válasza:

hát mondhatni h én is hasonló helyzetbe voltam 1 darabig ... bár nálunk nem is igazán volt soha családi légkör.

Én azzal oldottam meg ezt a problémát h ha felidegesített ugymond kiforgattam a szavait és akkor hamar abba hagyta .

kb 2 évig ment ez így most már azért jobb mert néha néha elmegyek vele esetleg vásárolni. szoval én a közösprogramot tudnék ajánlani de ha az se működik mond meg neki nyiltan mi a véleményed és h gondolkodjon el h ez neki miért jó ( ezt én is megtettem) ez elégsokat segített

2013. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!