Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret még a párom?

Vajon szeret még a párom?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk egy pár.Lassan 8honapja élünk együtt.De olyan 4-5-honapja eltávolodtunk.Már csak ugy èrzem ,hogy teher vagyok neki.Nem ölelget,nem csokolgat,ha én nem kezdeményezek akor szex sincs.Már beszéltem vele,de azt mondta,hogy a sok munka miatt ilyen,velem semi gond,igyekezni fog.De semi nem változik!!!Vajon mire gondoljak???
2013. febr. 28. 00:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

az együtt élés kemény. főleg ha túl nagyok az elvárásaid. mivel minden nap együtt vagytok nyilvánvaló h nem olyan lesz mint amikor hetente 2 napot. ezt tudomásul kell venned. fáradtk vagytok,nincs külön lét,ahol kipihenheti magát -és a másikat :)- az ember. ez nem szeret-nem szeret kérdése. az együtt élés ilyen. tudjátok fűszerezni ha pl heti 1 nap máshol vagytok nem együtt. legyen külön program stb. el is utazhattok szülőkhöz,vagy bárhová néha külön h a másik addig szusszanjon.


sztem semmi rosszra ne gondolj :)

2013. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szeretném helyre hozni a kapcsolatunkat,mert ő a mindenem.Tudom hogy be fásult minden,szeretnék tenni a kapcsolatunkért.Arra gondoltam én is hogy csinálni kell valamit.Szervezek egy közös kirucanást,kettőnknek.Remélem ez sikerülni fog,és ujra közelebb kerüljünk egymáshoz
2013. febr. 28. 12:10
 23/24 anonim ***** válasza:

19-es

MIvel én nem vagyok az az ölelgetős fajta, ezért igen, nagyrészt azért csinálom, mert a páromnak jól esik. nem értem mi ezzel a baj.

Nyilván én is igénylem néha, de jóval ritkábban, mint a párom. De mivel szeretem, ezért megteszem érte. meg nyilván olyankor nekem is jó, de magamtól nem mindig tenném meg.

Azért az érdekes, hogy egyszer az a baj, hogy nem vesszük figyelembe a másik igényeit, másszor meg az a baj, ha figyelembe vesszük.

2013. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
sztem meg először egy külön programot adj neki-és magadnak,ne közöset,pont h kicsit külön kéne lennetek.és ne nyaggasd! annál rosszabb lesz. hidd el,az csak használna. 8 éve vagyok házas,tudom milyen ez :) imádom a férjem és ő is engem ne néha kell egyedül is lenni
2013. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!