Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret még a párom?

Vajon szeret még a párom?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk egy pár.Lassan 8honapja élünk együtt.De olyan 4-5-honapja eltávolodtunk.Már csak ugy èrzem ,hogy teher vagyok neki.Nem ölelget,nem csokolgat,ha én nem kezdeményezek akor szex sincs.Már beszéltem vele,de azt mondta,hogy a sok munka miatt ilyen,velem semi gond,igyekezni fog.De semi nem változik!!!Vajon mire gondoljak???
2013. febr. 28. 00:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már.Azt mondta,hogy velem minden rendbe van,ö megprobál igekezni.De semi változás.Én elhiszem,hogy fáradt,mert sokat dolgozik.De nem azt kértem,hogy ugráljon körbe,hanem magától adjon puszit néha egy ölelés,szerintem ha valaki szeret valakit ez nem fáradság,hanem alapbol jön.De nálunk mindig én megyek oda,sőt a szexet is mindig én kezdeményezem és ott is bajok vannak.Peddig régen örült éjjeleket éltünk meg
2013. febr. 28. 08:28
 12/24 anonim ***** válasza:
fel kell dobni ezt a kapcsolatot valami ujjal.
2013. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Már megbeszèltük,ö azt mondja hogy velem semi gond,ö meg igyekezni fog.De semi változás.Szerintem ha valaki szeret akor nem kell hatvanszor elmondani,hogy figyeljen a párjára.Nekem természetes hogy átöleljem megcsokoljam.A szexel is gond van,"hamar zavarjuk le",sajna igy működik
2013. febr. 28. 08:38
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha elhagynád észbekapna de én sose tudtam értékelni és sose volt kedvem ujrainditani azokat a kapcsolataimat amikben ez kellett ahhoz hogy észheztérjenek.


Másfelől lehet valami gondja van és nyomasztja. Nem volna fer ha emiatt elhagynád de az se fer hogy nem mondja el ha van egy plusz ok. Ha van ilyen ok s tudnál róla megértenéd. De igy csak szenvedsz.

2013. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

" magától adjon puszit néha egy ölelés,szerintem ha valaki szeret valakit ez nem fáradság"


Van, akinek magától jön, de van, aki nem ilyen spotán puszi/ölelgetés tipusú - és neki igenis fáradtság, mert nem "jön" hanem eröltetnie kell.

2013. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy fáradt, még a szex részét is elhiszem, hogy emiatt nincs hozzá kedve sokszor, de az ölelgetés meg az ilyen fajta kedveskedések nem lenne szabad, hogy a fáradság miatt elmaradjanak. Megunt, ellaposodott a kapcsolat, ennyi.

Én nem vagyok az az érzelgős, bújós férfi, de az asszony miatt még fáradtan megteszem ezeket. Mert tudom, hogy neki sokat jelent.

2013. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, ő ilyen. Nem mindenki puszilgatós, ölelgetős. Csak amíg érdekesnek találja a másikat, aztán kész.


Könnyen lehet, hogy nem szeret téged. Persze nincs baja veled (aki nem tud negatív érzelmeket érezni a másik iránt, az szeretni sem tudja).

2013. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17-es, ez nem túl biztató. Tehát csak azért ölelgeted, mert tudod, hogy neki jó? Miért nem azért, mert neked is jó, mert neki is jó, azaz kettőtöknek jó?

Sose értettem ezt, hogy "nem szeretem, fáradt vagyok, nehezemre esik, de a másik miatt megcsinálom". Mint ha ez rabszolgamunka lenne.

2013. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Ezért is fordultam olyan emberekhez akik kivüröl látják a dolgokat."


Tudod itt rém okos mindenki.Mindenki jobban ismeri a kapcsolatotokat,mint te. A "kívülről látás" nem azt jelenti, hogy egy online közösség jobban látja,ez azt jelenti, hogy a környezetedben lévők,akik ismernek titeket és látják a mindennapjaitokat, na ők ESETLEG jobban átláthatják, de nem ismeretlenek.


"Megbeszéltük már.Azt mondta,hogy velem minden rendbe van,ö megprobál igekezni.De semi változás."


A másik. Ha a párod mond valamit,azt miért nem lehet elhinni? Tudom ezt sugallja minden női magazin, hogy ha a férfi mondd valamit,akkor mit kell ez alatt érteni (burkoltan benne van ezekben, hogy nem az igazat mondja) Miért kell minden mögött valami mást érteni? Az nem is jöhet szóba, hogy őszinte?


És a másik fontos dolog. Ma már kicsit többet lehet tudni a szerelemről,szeretetről, hogy úgy mondjam ideje lenne elfelejteni a túlmisztifikált szerelmet. Mint minden érzelem ez is az agyban lévő folyamatok eredménye,még ha ezt nem is merik bevallani az emberek,mert szertefoszlana a kis álmuk,a régóta dédelgetett eszményképük erről. El kell fogadni,hogy alapesetben a szerelemhez hozzászokik az agy és pár év múlva már senki sem fog szeretni ugyanúgy,mint az elején. Persze időnként "fellángolhat" valami, de az nem lesz tartós. Mindezek fényében senki se várja el, hogy 3-4-5 év múlva ugyanúgy puszilgasság és ölelgesség,mint az első hónapokban. Én ezt kerek perec megmondtam a barátnőmnek, hála az égnek fogékony a tudományos dolgokra és rájött ő is, hogy hogyan működnek az emberi kapcsolatok.

2013. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A 37 %-ossal ne foglalkozzatok. Csak csalódott mert fèlrenyomtak mellette( nem is csodálnám) vagy èpp a legocsmányabb kutyának se kell a Földön. Hát van ilyen, van akinek csõdnek is kell lennie a világon, ìgy marad meg az egyensúly.
2013. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!