Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret még a párom?

Vajon szeret még a párom?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk egy pár.Lassan 8honapja élünk együtt.De olyan 4-5-honapja eltávolodtunk.Már csak ugy èrzem ,hogy teher vagyok neki.Nem ölelget,nem csokolgat,ha én nem kezdeményezek akor szex sincs.Már beszéltem vele,de azt mondta,hogy a sok munka miatt ilyen,velem semi gond,igyekezni fog.De semi nem változik!!!Vajon mire gondoljak???
2013. febr. 28. 00:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom,de akor mért nem mondja a szemembe.Én mindent meg teszek,és ezt mindenre értem.De semi,nem szerném ha vége lenne.Nagyon szeretem
2013. febr. 28. 01:06
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
ha szeretnéd hanem ez ennyi volt majd szeretsz mást elszállt a varázs feleslegesen stoppolja az idődet te meg az övét..lépj tovább
2013. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
nálam a 3 év a vízválasztó. ennél tovább még nem volt kapcsolatom. szóval ha ezen túl vagytok, akkor mindenen túl lesztek. ezen át kell menni.
2013. febr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Tovább vele maradni időpocsékolás, keress mást, aki örömmel van veled. Ne várj éveket,hogy majd akkor gyere rá, hogy előbb kellett volna lépned!
2013. febr. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Adj neki határidõt, 3 èv alatt ismerheted annyira hogy igazat mond e , hogy a munkától ilyen e.

De èn azt is megmondanám, hogy otthon nem a munkahelyen van ha magától nem tudja ès mivel te is õszinte vagy elvárod ezt visszafelè is. Mi 6 ève vagyunk együtt a PÁROMMAL (elsõnek szólt) de egyrèszt a munka az ajtó elõtt marad másrèszt ha van valami azt azonnal beszèljük, nem sumákolva ès halogatva. Máskèpp nem is megy semmilyen kapcsolat.

2013. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:02-es: ismered a szerelmesPÁR, jegyesPÁR, házasPÁR, szülöPÁR foglmakat?!?!?!?!


Mert egyik sem cipöre vagy zoknira vonatkozik!!!!!!

2013. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Fúha első! Ez rendkívül bíztató kis szöveg volt:)
2013. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ismerem a kapcsolat fogalmait,de tanácstalan vagyok.Ezért is fordultam olyan emberekhez akik kivüröl látják a dolgokat.Mert nem tudom hol rontotam el,mindent megteszek érte,számomra ö a nagy ő.Soha egy vita nem volt köztünk.Csak azt érzem,hogy vele vagyok vele élek,de mindta egy idegennel lenék.Valami hiányzik.Mikor 120-kmre aktunk egymástol,és csak hétvégén találkoztunk,sokkal boldogabbak voltunk.De ahogy össze költöztunk kezdet minden megváltozni,mára már ugy élünk mint akik már 30- éve házasok.
2013. febr. 28. 08:14
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a különbség az együttJÁRÁS és az együttÉLÉS között.


Amig csak néha talákoztok, addig minden alkalom ÜNNEP, ha együttéltek, akkor meg mindennap HÉTKÖZNAP van.


Ezt egyrészt meg kellene beszélnetek, hogy kinek mire lenne igénye a mindennapokban, és hogy ki mit hajlandó ezért tenni. Ha sikerül megegyezni és meg is teszi mindenki, amiröl szó volt, akkor lehet csak belöle jó és tartós kapcsolat.

2013. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szóval akkor én se számítsak arra, hogy valaki egész éltében velem akar lenni, mert rámun 3 év után? :'(
2013. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!