Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Berényi András névről...

A Berényi András névről nektek beugrik a sorozat?

Figyelt kérdés
Tetszik az András név, de félek ezt adni a születendő kisfiunknak. Szerintetek "ciki"? A sorozat ugrik be?

2013. febr. 27. 21:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a sorozat még kitart 10 évig, de András addigra már elfelejtődik. Szegény leesett a tetőről :)
2013. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%

8.:

nem az András halt meg mostanság: mert ha igen, akkor tökmindegy, meddig tart a sorozat, az ő neve hamarosan kikopik belőle és az emberek emlékezetéből. a halottakat még a gagyi szappanoperákban se nagyon hozzák vissza. innen lehet tudni,h ki az akit végleg kiírtak.

2013. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Argloss ***** válasza:
88%

Berényi Andrásról eszembe jut a BK, pedig nem is nézem. Viszont nem tartom cikinek, mert azért ez mégsem olyan mintha egy spanyol szappanoperából választottál volna egy cseppet sem magyar fülnek való nevet.

Ha olyan embereket fog ki akik csúfolni akarják akkor teljesen mindegy, hogy mi a neve, mert belekötni bármibe bele lehet...

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

Apámat Ferenc Ferdinándnak hívják. Ha ő tudott ezzel a névvel élni akkor nem hiszem hogy a te fiadnak gondjai lesznek.

Egyébként nekem semmit nem mond a Berényi András név..

Melyik sorozatból való? Mindegy végül is, mert ha nem ugrik be, akkor nem is nézem.

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy Berényi nevű kollégám.Berényi Miklós.Családja van.Felesége Zsuzsi.A gyermekei nevét sajnos nem tudom.

Először nekem is a Barátok közt ugrott be,de megszoktam.

2013. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
88%
Pénz&Sárm!
2013. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
14%

Majd 7-8 év múlva ezt fogja énekelni ének órán a fiad:


Új élet vár, felejts el mindent,

Mindent, ami fáj.

Múltadon tűnődsz, de nincs okod!

Ha segít egy társ, céljaidat lassan eléred.

De nem jó egyedül, régóta rájöttél,

Boldog élet rád, csak barátok közt vár!

2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
69%
Akkor már Miklós! Pénz & Sárm!
2013. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Be. Pedig kismillió éve nem nézek BK-t. Mégis tudom, hogy most halt meg, mert megcsalta a felesége a saját testvérével. Ez kikerülhetetlen:D
2013. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Dettó úgy vagyok amúgy, mint a 8-as. Kb 6. osztályos általános iskolás voltam, mikor elindult a sorozat, azóta leérettségiztem, befejeztem az egyetemet és hamarosan férjhez megyek. Ennek a sorozat akármennyire is rühelli meg nem nézi valaki, akkor is magasabb fogyasztási igénye van mint bármi másnak a kereskedelmi médiában úgyhogy nem lepődnék meg, ha még az unokáim is nézni fogják:D
2013. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!