Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Berényi András névről...

A Berényi András névről nektek beugrik a sorozat?

Figyelt kérdés
Tetszik az András név, de félek ezt adni a születendő kisfiunknak. Szerintetek "ciki"? A sorozat ugrik be?

2013. febr. 27. 21:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne egy ilyen semmitmondó sorozat határozza meg a döntésedet, főleg nem ilyen életreszóló döntést!
2013. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
azonnal
2013. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
77%
És mi van ha az ugrik be? Mire suliba megy, senki nem fog arra emlékezni már, hogy volt egy ilyen szereplő a BK-ban,..
2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

Igen. De csak elsőre, utána megszokható. Van Mirtill ismerősöm, róla először Mirtill cica, meg Hisztis Myrtle jutott eszembe, de aztán megszoktam, és nem rájuk asszociáltam.

Tehát ha ezt szeretnéd, legyen ez. :)

2013. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pedig nem is néztem, csak ùjságokban találkoztam a nevével, képével. Ettől még szerintem nyugodtan adhatod ezt a nevet!
2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom hogy csúfolják. Persze tényleg esélyes, hogy most már lecseng lassan ez a sorozat is.
2013. febr. 27. 21:45
 7/37 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy mi sem nézzük. Én még régen néztem is, a férjem viszont sosem. Mégis rögtön azt mondta az András ötletemre, hogy nehogy már Berényi András legyen a gyerek :) Azóta persze kicsit belebeszéltem az András nevet. Nekem nagyon tetszik. Főleg Andrisnak becézve.
2013. febr. 27. 21:46
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Belegondolva én még általános iskolás voltam mikor már ment a sorozat. Azóta már diplomáztam. Én nem vennék rá mérget, hogy addigra mindenképp vége lesz ennek a sorozatnak.
2013. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem fogják csúfolni. meg hát, minden csoda három napig tart, és az András nagyon szép név :)
2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

Hát a vezeték név Berényi,akkor mindegy milyen nevet adsz mindenkinek a sorozat fog eszébe jutni.

De az Andrásrol nekem speciel nem jut eszembe a sorozat. Sima név.

2013. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!