Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 30 éves...

Normális, hogy egy 30 éves férfi anyjának kulcsa van a fia lakásához, ahol a feleségével és gyerekeivel lakik?

Figyelt kérdés
...és mellesleg sokszor bejelentés nélkül beállít...Tehát nem a vészhelyzet esetére-típusú pótkulcsról van szó...
2009. szept. 10. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Belülről a kulcs a zárban jó megoldás egy ideig. De vissza is kérheted a kulcsot: " Anyuka szükségem lenne a kulcsra, mert az enyémet elhagytam. De meg is lehet beszélni vele, hogy ha ilyen váratlanul zavar meg titeket, nem nagyon lesz unoka. És ha úgy van kedvetek, akkor délután lefeküdtök "aludni" egy kicsit, ezért kéred, hogy ne legyen kellemetlen se nektek, se neki, telefonáljon előbb. Ezt szerintem te is megbeszélheted vele, mint nő a nővel.
2009. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
.Körübelül tudom mit érzel.Nálunk a férjem nagyobbik fiának van kulcsa.Kétszer fordult elő,hogy jött volna befelé mintha csak "haza"jönne.Ne gondold,hogy szó nélkül hagytam.Én sem járkálok ki-be náluk.
2009. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normalis, hogy van a mamanak is kulcsa hozzatok. Minek neki? Ha mondjuk a gyereketeket o vinne haza az iskolabol, vagy valami dolga lenne nalatok, az termeszetes. De igy??? Minek neki kulcs, nem ertem. Vegyetek el tole.

Ha nyaralni, vagy barhova mentek, odaadjatok neki a kulcsot, hogy nezzen a hazra.

2009. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is a kulccsal lenne gond, mert a pótkulcs még megérthető lenne, de hogy csak úgy gondol egyet és bármikor bemegy vele, az gáz. Ha már elmegy hozzátok, miért nem csenget be, hogy ott van? Így illene. Mi sem megyünk soha rokonhoz úgy, hogy előre nem beszéljük meg, de ha nem is tudjuk, hogy jön valaki, nem jön be csak úgy. Ez bunkóság.
2009. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már régen ilyen kérdés, és megvitattam édesanyámmal. Erre ő azt mondta, hogy miért kellene bejelntkeznie a szülőnek, te se jelentkezel mindig be hozzám. Én evvel úgy vagyok, hogy tudom anyukám egyedül él (nem kapom rajta tehát senkivel). És tudom, hogy maximum a közértbe megy, tehát otthon van. Viszont nekem az a véleményem, hogy mint fiatal én se örülnék, ha beállítana anyósóm/anyukám hozzánk bejelentkezés nélkül, mert lehet, hogy megyünk valahova, éppen nudizunk, vagy csak videózni akarunk. Szerintem tiszteletben kell tartani a fialatoknak az életét, és egy telefonnal megelőzhetjük a kellemetlen szituációkat.
2009. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jelzem, eddig erre a kérdésemre kaptam a legtöbb választ, mióta regisztráltam..:) Legalább látom ,hogy nem én vagyok a hülye...

A helyzet sajna nem olyan egyszerű, a lakás, ahol lakunk, a férjemé, és nagyban köszönhető az édesanyjának, de azt hiszem, ez a mai világban így szokott lenni. Nekem is van saját lakásom, ami a családomnak köszönhető, mégse gondolom, hogy emiatt bármikor jöhetnének hozzám, amihez nekem jó képet kéne vágnom! Nem akarom a kulcsra kihegyezni a problémát, mert itt sokkal többről van szó, és végül is bejelentkezni se kell mindig (bár sztem az lenne a normális), csak akkor benne van a pakliban, hogy rosszkor jön, és ha ezt jelzik, akkor nem kell megsértődni!

Örülök, hogy megemlítettétek a férjem szerepét, mert ő általában annyit szokott mondani, hogy beszéljük meg mi nők a problémánkat, neki ehhez semmi köze, de most mellém állt!!

2009. szept. 10. 21:50
 17/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem az.Sürgősen vegyétek el tőle!
2010. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!