Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire sértődnél meg ha a...

Mennyire sértődnél meg ha a barátod nem menne el?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek ma lesz valami táncversenye ami fontos nekik, azt mondtam hogy elmegyek de elég szarul vagyok. Az előbb aludtam de szarabbul vagyok mint előtte, fáj mindenem. Telefonon nem tudom elérni, gondolom próbálnak. Mit tegyek szerintetek? Ha nem mennék el nagyon megsértődne?

21/F


2013. febr. 23. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
En nem sertodnek meg, de szarul esne. Verseny utan tuti sietnek hozza gyogyitgatni.
2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha azért nem jönnél mert nincs kedved akkor megsértődnék de így hogy beteg vagy én elfogadnám.
2013. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, normális emberben fel sem merül a kérdés. Természetesen nem sértődnék meg.
2013. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem sértődne meg! Miért tenné? Ha egyszer beteg vagy, én akkor haragudnék meg, ha nem otthon pihennél, hanem elmászkálnál az ágyikódból.
2013. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem sértődnék meg, ha nem lennél beteg, szimplán csak nem lenne kedved eljönni. (Persze azért jó ha az ember érdeklődik a barátnője hobbijai után)

Ha pedig rosszul érzed magadat, akkor sajnálnám ugyan, de elfogadnám és eszem ágába sem jutna ezen hisztizni!

Írj neki egy sms-t, hogyha nem is veszi fel, azért ne érje váratlanul, hogy nem vagy ott.

2013. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem sértődnék meg. De azért ha nem éred el akkor küldj neki egy smst hogy sok sikert kívánsz, de nagyon rosszul érzed magad. Így fogja tudni hogy eszedbe van.:) és jobbulást kívánok!:)
2013. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy míg nem tudnám, hogy miért nem jöttél el, mérges lennék, de mondjuk a saját páromból kiindulva egyből aggódni kezdenék inkább, hogy mi történhetett, ami miatt nincs ott, ahol megbeszéltük.

A lényeg, hogy miután megtudtam, hogy betegség miatt maradt otthon a párom, azonnal megenyhülnék, és semmi sértődöttség nem maradna bennem.

2013. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, azért az nem mindegy, hogy megbeszéltétek vagy sem. Mert ha megígérted, hogy elmész, és úgy nem mentél el, az nem szép dolog (most a te esetedtől elvonatkoztatva természetesen), de ha nem ígérted meg, nem beszéltetek ilyesmiről egyértelműen, akkor az más. Akkor is eshet rosszul a barátnődnek, mert kinek ne esne jól, ha a párja meglepi a jelenlétével, de akkor a sértődés nyilván már kicsit túlzott reakció lenne.
2013. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyire komoly a kapcsolat. Bár nekem minden esetben jól esne, ha ott lenne, akit kedvelek/szeretek. Mivel azt sem tudod milyen táncverseny, így azt látom, hogy nem különösebben érdekel annak ellenére, hogy a barátnődnek fontos...a betegség csak kifogás.

Ha fontos a lány, akkor mássz el a versenyre akár négykézláb is, ha annyira nem, akkor mentsd ki magad és kész.

Hogy megsértődik-e, az a személyiségén múlik, de nem esne jól neki az szerintem biztos.


24N

2013. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!