Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? (bővebben lent)

Mi lehet velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi van velem. Nem értek semmihez, gyakorlatilag nincsenek barátaim, csak olyanok akikkel a suliba vagyok, de csak annyi.. Nem tudok sportólni, szinte minden sportágba szar vagyok. A tanulásba olyan közepes vagyok.

A szüleim 3 éve elváltak, anyum akkor nagyon kivolt, és én maradtam vele. Most felmérgesítettem, mert nem mendtem edzésre és felhívta őt a tanár és vitatkoztak, majd anyum azt mondta nekem, hogy olyan vagyok mint az apám, nem törödök semmivel és senkivel, és ha így folytatom, akkor jobb ha apumhoz költözök (ez nekem nagyon rosszul esett). Egész életembe (15 éves vagyok) gyakorlatilag mindig másoknak akartam megfeleni, legfőképpen neki, anyumnak. Mindig azt csináltam amit ő mondott, amit ő akart. S az a legszomorúbb, hogy nincs senki akinek ezt elmondjam, mert (mint már írtam) nincsenek barátaim, anyum egész nap dolgozik, ha meg nem, akkor se tudom, akkor se akarom elmondani neki ezt.

És mostanába azt is érzem rajta, hogy már nem szeret annyira mint régen...mármint gondoskodik rólam, de nem úgy mint régen.


Hol van bennem a hiba? Mit tegyek, hogy ez a helyzet megváltozzon? :/


2013. febr. 21. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1 anyukád biztos nem akar neked rosszat, tehát a neki való megfelelés jót is tehetne veled

2 sose másnak akarj megfelelni, mindig csak magadnak

3 rá kellene jönnöd, hogy miért akarja tőled azt az anyukád amit akar, és fel kellene ismerned, hogy az neked jó, és akarnod kellene azt tenni (tehát magadévá tenni, saját célodnak kellene kitűzni azokat az elvárásokat, mert hidd el anyukád felnőttként és kívülről jobban látja mint te, hogy mi lenne neked jó ... egyelőre)

4 Konfuciusz: Tedd amit szeretsz, és szeresd amit teszel (ezen rágódj el kicsit, és ha megérted mindjár könnyebb lesz az életed)

2013. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!