Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a szüleim...

Úgy érzem, hogy a szüleim mindent alám tesznek és én ezt nem adom vissza nekik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a szüleim mindenben támogatnak és segítenek engem és én ezt nagyon értékelem pedig semmit nem tettem le az asztalra és amikor tudok itthon segítek mosogatni,vasalni stb. meg szoktam kis apróságokat/ajándékokat csinálni nekik ha látok valami jót az interneten és nem tudom, hogy hogy tudnám jobban érzékeltetni velük hogy nagyon szeretem őket és hálás vagyok, hogy vesznek nekem ruhákat meg ilyesmi..:| De amúgy nem vagyunk gazdagok szóval ne úgy képzeljetek el, hogy egy palotában élek meg IPhone-om van:)
2013. febr. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítesz a házimunkában és úgy érzed "jó gyerek" vagy, nem kell többet tenned 14 évesen. Ők szerettek volna téged, vállaltak, természetes, hogy ellátnak. Nagyon aranyos, de butyuta kérdés.
2013. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak maradj meg nekik ilyennek amilyen most vagy,tanulj hogy minnel tobbre vid az eletben es akkor ok nagyon boldogok lesznek!
2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj,amilyen vagy,nekik ez a legnagyobb boldogság,hogy ilyen klassz lányt neveltek.Ne vadulj,vagy kallódj el,ennél többet nem kell,hogy tegyél.
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága, 14 évesen mit akarsz letenni az asztalra? :)


Aranyos vagy, maradj ilyen.

2013. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen ez teljesen normális. Szerintem egészen addig normális, amíg az ember nappali rendszerű oktatásban tanul (ami mellett nem lehet dolgozni, vagy rontja a tanulás minőségét, ha valaki dolgozik mellette). Mamahotel-szindrómának csak utána kell nevezni szerintem.
2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!