Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért lenne unalmas a családi...

Ezért lenne unalmas a családi élet?

Figyelt kérdés

Egyszer megfogalmazta egy régebbikérdésnél az egyik hozzászóló, hogy akinek családja lesz, annak megváltozik az élete. Hobbijairól kell lemondania, csak a munkából, a női panaszkodásból és a gyerek nyiválkolásából áll majd az élete. Nem lehet beszélgetni idegen nőkkel a munkahelyen, mert az otthon unatkozó feleség féltékenykedik.

A nőknek semmit nem kell feladniuk, mivel a nők 90%-nak nincs hobbija, nincsenek barátai, csak úgy belesüppednek a babázgatásba.

Ezért a sok anyuka elhagyása?


2013. febr. 17. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Most végülis mit szeretnél tudni?
2013. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen hülye nézeteket miért kell még egy új kérdésben is reklámozni? Most komolyan, mi a kérdés?

Aki a családi életbe ennyit tesz bele (hazamegy és ledöglik a tv elé) az ennyit is fog visszakapni.

2013. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez hülyeség, túlságosan is eltúlzott. Egy férfinak sem kell lemondani a hobbijáról az asszony miatt stb, igaz megváltozik az élete, de nem ilyen drasztikus az egész. A nőnek is ugyanúgy megváltozik az élete, neki is fel kell adni valamelyest az addig életét. Ez kétoldalú dolog, nem lehet ennyire csak a férfi szemszögét figyelni. A szakítás, válás is két emberen múlik...
2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha egy normális családi életről beszélünk az nem unalmas, mert ha jól, keresnek a szülők, mert a mai világban az a normális ha az anyuka és az apuka is dolgozik.

Ha anyuka gyereket szül és otthon marad 3 évig akkor az az ő dolga, neki a gyerekkel kell foglalkoznia, felkészíteni őt az alapvető dolgokra hogy az óvodába kerülés esetén már minden rendben legyen. A normális családi élet az amikor a szülők dolgoznak a gyerek iskolába jár és tanul, hétvégente csinálnak közös programokat, elmennek kirándulni meg egyéb otthoni tevékenységeket. Ha már tizenéves a gyerek akkor ugye neki a barátok haverok, akkor a szülők is otthon tudnak lenni kettesben akár. Vagy a gyerek hétvégén megy a nagyszülőhöz amikor még kicsi és a szülők meg szórakoznak.

Én szerintem ez lenne a normális családi élet.

Én alapból nem értem azokat akik gyereket vállalnak úgy hogy még ketten is alig tudnak megélni, így gyerekkel együtt meg plána, az apuka kidolgozza a belét és idegileg összeomlik az anyuka otthon a bömbölő gyerekkel nulla elfoglaltsággal meg pihenéssel, és nem csoda hogy mindegyik így összeroppan és kikészül, mert olyan a világ hogy nagy a munkanélküliség, akinek van munkája keveset keres, nem telik az alapvetőkön kívül semmire, otthon élnek nyomorban sokszor étel meg áram nélkül, sok olyan helyről tudok ahol már fűteni sem tudnak és villany sincs és úgy vannak otthon a gyerekkel. Na ez a verzió nem normális családi élet. Oké hogy így is lehetnek boldogok de sokan belerokkannak ebbe is. És ettől lesz unalmas a családi élet. A sok fiatal anyuka elválik hozzámegy majd egy másik pasihoz aki jobban eltartja aztán vagy jobb lesz vagy nem. A férfi meg egyedül vagy el lesz majd vagy nem.

2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy oltári nagy baromság. Lehet, hogy vannak ilyen emberek is, talán még sokan is... Èn mint "unatkozó anyuka" örülnék, ha jutna több időm is hobbitevékenységekre. Pont nem érdekelnek a férjem kolleganői, és a gyerek sem csak nyivákol, ha meg igen, attól néha én is a falra tudnék mászni. Hogy az ember már nem jön-megy úgy mint előtte és mások a prioritàsok, ahhoz fel kell nőni. Akinek nem megy, vagy nem tetszik, az gyárt ilyen ócska elméleteket.
2013. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

"A nőknek semmit nem kell feladniuk, mivel a nők 90%-nak nincs hobbija, nincsenek barátai"


Ezt az adatot mégis honnan vetted? Az ujjadból szoptad vagy a hasadra ütöttél?

2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"A nőknek semmit nem kell feladniuk, mivel a nők 90%-nak nincs hobbija, nincsenek barátai"


Hahhh, miért nem ezzel a mondattal kezdted? Akkor tovább se olvastam volna.. Csak úgy kíváncsiságból, ezt honnan a nyavajából vetted?!

2013. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"A nőknek semmit nem kell feladniuk, mivel a nők 90%-nak nincs hobbija, nincsenek barátai, csak úgy belesüppednek a babázgatásba. "


Te csőlátású, buta paraszt, menj a híd alá!

2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem én vettem ezeket az adatokat, de már többször is láttam (hasonlóan magas számokal). Az eddigi válaszokat köszönöm.

A saját véleményem az, hogy ne úgy gondoljunk a házasságra és a gyerekvállalásra, mint kötelező dologra. Aztán amikor megvan, akkor le van tudva az egész. Sajnos a saját környezetemben is van pár példa erre.

2013. febr. 17. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elvesz egy nőt, akinek nincs hobbija, barátai, munkája, élete, és emiatt feladja a saját hobbiját, barátait, az azt hiszem, magára vessen.
2013. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!