Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu volt pasija cselédnek...

Anyu volt pasija cselédnek néz engem?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategóriába írtam.


Anyunak volt ez a pasija, aztán elég hamar szakítottak, de végül is megmaradt a barátság. Azóta anyu újra összejött apuval. De most nem is ez a lényeg.

Debrecenben vagyok kollegista (nagyon messze a szülőktől), de néha van olyan, hogy nem tudom kifizetni hétvégére a kaját, vagy éppen hazamenni sincs pénzem, meg ugye nethez sem nagyon jutok a koliban... Olyankor anyu exénél vagyok hétvégén. A pasi ajánlotta fel anyunak, hogy nyugodtan nála maradhatok, persze én cserébe felajánlottam, hogy főzök kaját, mert abban jó vagyok, ő meg nem. :) De már lassan egy éve az megy, hogy amikor megyek kupi van, és elvárja, hogy én takarítsak ki. Takarítsam ki a wc-t, a fürdőt, sikáljam le a gázt, proszívózzak fel...Gyakran előfordul az is, hogy egy nagy bulit rendez a házában, aztán mire megyek hegyekben állnak az üres sörösüvegek, stb...És azt is nekem kell feltakarítani. Nagyon belefáradtam, de nem tudom megtenni, hogy a koliban maradjak hétvégente, mert nincs rá pénz. Anyu nem tud többet adni.

Ez normális dolog? Mármint, hogy nekem kell kitakarítani utána?


2013. febr. 16. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a pasi visszaél a helyzetével. talán fel sem tűnik neki. ha vagytok olyan jó viszonyban, akkor mondd el neki, hogy te igenis szoktál fáradt lenni, nem 100%ban a te dolgod lenne az ő háztartásának vezetése, és ne nézzen már takarítónőnek.


esetleg anyád is beszélhetne a fickóval, h te nem cselédnek mentél oda, igaz szeretnéd viszonozni a szívességét, de mindennek van határa.

2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy felzaklattalak, de ez az ő felajánlotta, én felajánlottam, jó vagyok ő meg nem, + nagy buli alapján nem tudom mióta tart a cselédsorsod, de csak egy léés választhat el, még ha nem is érzed. Mondj neki nemet, ha fáradt vagy, ne hagyd, hogy uralkodjon, mert megszokod.
2013. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10es

Köszönöm, hogy kiszámoltad nekem, de szerintem akkor sem fair, hogy mindent velem csináltat meg. Ő utána is nekem kell takarítani, ami azt jelenti, hogy ha eszik, akkor én mosogatom el az ő tányérját is.

Természetesen nem úgy jöttem ide, hogy azt képzeltem, minden marha jó lesz, és én csak lógatom a lábam. Mindig is elpakoltam magam után. De itt mindenki után én takarítok. Ha átjönnek a haverjai, akkor készülnöm kell kajával, meg süteménnyel, mert ha nincs, akkor mérges lesz...Olyan buta, nem szól semmit, vagy éppen tiszta bunkó. Így inkább megcsinálom, mert rosszul érzem magam miatta. Mert azért mégis megengedi, hogy itt legyek.


Egyébként ma kiakadtam anyunak a telefonban és kiderült, hogy a pasi szokott neki pénzt küldeni...Nem tudom, mit tegyek. Anyu még mindig függ tőle anyagilag, pedig apuval is együtt van. És nekem meg azt mondja, hogy tűrjek, meg bírjam ki. Nagyon kiakadtam, mert nem erről volt szó!!

2013. febr. 16. 17:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is kiakadtam volna.Ennyi erövel a pasi neked is kifezethetné amit takarítasz nála....

Sürgösen beszélgessetek erröl el.

2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

"Anyu még mindig függ tőle anyagilag, pedig apuval is együtt van. És nekem meg azt mondja, hogy tűrjek, meg bírjam ki. Nagyon kiakadtam, mert nem erről volt szó!!"


Nem, mégsem vonom vissza. Gyakorlatilag már prostituálódtál, anyád eladott.

2013. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Dehogy adott el. Anyám sosem tenne olyat!!! Inkább hagyjuk.

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. febr. 16. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!