Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu volt pasija cselédnek...

Anyu volt pasija cselédnek néz engem?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategóriába írtam.


Anyunak volt ez a pasija, aztán elég hamar szakítottak, de végül is megmaradt a barátság. Azóta anyu újra összejött apuval. De most nem is ez a lényeg.

Debrecenben vagyok kollegista (nagyon messze a szülőktől), de néha van olyan, hogy nem tudom kifizetni hétvégére a kaját, vagy éppen hazamenni sincs pénzem, meg ugye nethez sem nagyon jutok a koliban... Olyankor anyu exénél vagyok hétvégén. A pasi ajánlotta fel anyunak, hogy nyugodtan nála maradhatok, persze én cserébe felajánlottam, hogy főzök kaját, mert abban jó vagyok, ő meg nem. :) De már lassan egy éve az megy, hogy amikor megyek kupi van, és elvárja, hogy én takarítsak ki. Takarítsam ki a wc-t, a fürdőt, sikáljam le a gázt, proszívózzak fel...Gyakran előfordul az is, hogy egy nagy bulit rendez a házában, aztán mire megyek hegyekben állnak az üres sörösüvegek, stb...És azt is nekem kell feltakarítani. Nagyon belefáradtam, de nem tudom megtenni, hogy a koliban maradjak hétvégente, mert nincs rá pénz. Anyu nem tud többet adni.

Ez normális dolog? Mármint, hogy nekem kell kitakarítani utána?


2013. febr. 16. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te, és ez a fazon, nem akar veled lefeküdni???
2013. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Nem hiszem. Ne ijesztegess....Te jó ég.
2013. febr. 16. 14:41
 3/16 intrepid ***** válasza:

"Halomban a sörösüvegek" Betétdíj, - elszámoltat vele?

2. - a te választásod, hogy odamész, vagy nem.

2013. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elvárja,ha már oda mész eszel,netezel,alszol,gondolom fürdesz,stb.Kitakaríts nála rendesen...

A másik elöbb utóbb kezdeményezni is fog!!!

Vedd szerencsének,hogy edíg nem történt semmi.....

2013. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt,vállalj diákmunkát,korrepetálást,hogy kipótold a hiányzó pénzt....
2013. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mánpedig ijesztgetlek. Menekülj onnan, hacsak te nem akarsz vele...
2013. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennyibol nem tudom, hogy kovetkeztethet barki szexualis kezdemenyezesre, na de ok tudjak... Mindenesetre, gondold at hany orat takaritasz nala, es azt mennyi diakmunkaval tudnad potolni. Ha kb. egalba lennel, inkabb valaszd a diak melot, es a kolit, hogy ott ne durvuljon el a helyzet. Nem hiszem, hogy ez sokaig fenttarthato lesz igy, de azt se hiszem, hogy nincs erre megoldas.
2013. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15.11 vagyok.

Hány éves vagy???

2013. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, és megcsinálom, amit kér, de zavar, hogy nincs tekintettel arra, hogy fáradt vagyok. És azt kell feltakarítanom, amit ő egy-két hét alatt odacsinál. Mert ő egyébként nem csinál semmit. Még főzni sem főz magának...

Volt olyan, hogy szünet miatt nem voltam nála 3 hétig, aztán mire mentem, állt a por mindenhol és amint megérkeztem kérte, hogy takarítsak fel....

A diákmunkával meg az a helyzet, hogy dolgozom egy szállodában, de most nincs munka. Amíg volt, addig értelemszerűen ritkábban mentem. De most, hogy max. havi 10ezret kapok, kénytelen vagyok odamenni. A szállodától meg nem akarok eljönni, mert nagyon nehezen sikerült megkapnom az állást.


Egyébként meg nem olyan, hogy akarna valami mást is. Amíg az első meg nem kérdezte, addig eszembe sem jutott volna.

2013. febr. 16. 15:47
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Nezd, egy albi rezsivel, kajaval, nettel egyutt olyan 90 ezerre jon ki. (aprocska albi) Ez napi 3000 ft. Te nala toltesz mondjuk 2 napot, az 6000. Azt osztod 5-6 szaz forinttal, ami egy atlag diakmelo. Kb. 10 ora/hetvege. Ha ennel tobbet kell takaritanod, akkor erzem ezt tulzasnak, kulonben nem. Azt megertem, ha mondjuk odaersz es rogton kezedbe adja a seprut nem tetszik, ezt probald megbeszelni vele. Mondd meg neki, hogy rendbe teszed a kerot, de elobb szeretnel pihenni. Maskulonben itt o van hatalmi helyzetben, es ha a fenti keretek kozott mozog, meg realis is.
2013. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!