Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondja el szüleimnek...

Hogy mondja el szüleimnek hogy vízipipát szeretnék venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 18:28
1 2
 11/14 Damien001 válasza:

Figyi én azt mondom amit sokan előttem, várj még pár évet mondjuk ha 16-17 leszel akkor már felelősen tudsz erről dönteni, de nem azért kell mert hű de menő vagy ilyesmi. Tudom gázul hangzik mintha 60-70 éves apó lennék aki kioktat, de nem 19 vagyok 4 éve pipázom, és azért kezdtem el mert jó volt egy héten egyszer leülni és miközben az ember élvezi azt az ízes füstöt el tud gondolkodni relaxálni kikapcsolni.


gondold át! Tényleg kell ez neked?

2013. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
figyelj szerintem nyugodtan mondjad. próbát megéri. nekem is van. 14/F. Semmi bajod nem lesz, én rendszeresen pipázok és teljesen jól vagyok
2013. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat megvették nekem a szüleim!
2013. márc. 13. 20:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy van élet a dohány után is, nikotinmentes ízesített kavicsok. Nemzetikben lehet kapni. Tovább tart, olcsóbb, finomabb. Nincs több kérdés:D
2013. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!