Lánybúcsút így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy világ életemben fiúkkal haverkodtam-barátkoztam. Össz-vissz aki szóba jöhet a lánybúcsúmon: nővérem, párom nővére, 1 barátnőm, én.

4-en mit lehet csinálni? Voltam sok lánybúcsúba, de mindegyiken 15-en voltak kb.

Menjünk csak el simán bulizni, vagy mit lehetne?


2013. febr. 13. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Sok leánybúcsúba voltál. Az ott megismerteket,akkori menyasszonyokat miért nem veszed számításba?
2013. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt akit alig ismert, csak tesómat hívta meg és vele együtt engem is elhívott (gondolom minél több embert akart) meg unokatesómén, aki azóta Spanyolországban lakik, voltam a nővéremén meg a párom nővéréén, őket meg ugye írtam, meg voltam az egyik volt csoporttársamén, akivel azóta összevesztünk. Szóval kb. ennyi, ezt a 5-öt értettem sok alatt :D
2013. febr. 13. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor te még jobb helyzetben vagy, mint például én. Nekem biztos nem lesz soha leánybúcsúm, én sem tudnék senkit elhívni 2 testvéremen kívül. Szerintem öten is elmehettek valahová bulizni, de ha nem olyan fontos, felesleges megtartani. Túl sok értelem úgy sincs.
2013. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem voltam lánybúcsún, szóval nem is tudom, minek írok ide, de véleményem azért van. Igen, szerintem menjetek el bulizni és érezzétek jól magatokat. Egy apró válogatott társasággal nincs semmi baj, még akkor se (sőt), ha nem csinálnak viccesnek szánt klisé-dolgokat, mint a lánybúcsúkon szoktak. Bár lehet, hogy meglepnek valamivel, nem tudhatom. Az nem számít, más lánybúcsúban hányan voltak és mit csináltak hol, ez a Te estéd, ahogy az esküvő a Te napod :) Az ötletgyűjtés oké, de ha nem lesz "előírásszerű" lánybúcsúd, akkor nem lesz, annyi.
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lánybúcsúm úgy nézett volna ki, hogy a két barátnőmmel elmentünk volna koktélozni egyet egy dumálós délutánon. Az esküvő már megvolt a koktélozás elmaradt előtte, amit azóta is bánok, de majd pótoljuk utólag! :)

Nincs szabály, milyen legyen bármi is.Csináld úgy, ahogy neked jó!

2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én legénybúcsúról tudok nyilatkozni:)


Az enyémen 4-en voltunk. Pedig tudtam volna hívni 20-25 jó havert is. Viszont jobban szerettem volna akkor azokkal bulizni csak akik igazán számítanak. Így rajtam kívül 3-an voltak:)


Mi Siófoki éjszakába vetettük bele magunkat két éjszakára. Felejthetetlen élmény volt:))

2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk 12 főről indultunk, végül 1 barátnőmmel és az ő barátjával tartottunk "lánybúcsút"... szóval ha 4en vagytok, az már jó :)
2013. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!