Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Sűrgős!?

Segítség! Sűrgős!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy holnapután(pénteken) matekversenyre megyek,mivelhogy hát igazolt lógás.De a lényeg az,hogy Kassára megyünk,és azza a vonattal ugyanonnan indul az apám is.De ő aztán nagyon 4-6 évesként kezel.Pl én lazán gépezek,ő bejön,leül és mint aki vigyáz rám csak van magának.Aztán pedig még azt kérdezi,nem baj-e ha kimegy.A lényeg az hogy nagyon leégetne ott is,tudom előre.Mit csináljak?!

13F



2013. febr. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Nyisd ki a szád! Néma gyereknek apja sem érti a szavát! :) Kérd meg, hogy ne üljön oda hozzátok, szeretnél a barátaiddal, nagyfiúként külön utazni. Mondd el neki, hogy másokkal sem lesz kísérő, és ez neked kellemetlen. Kroodnál fogva nem fog ezen meglepődni, te meg megszabadulsz a feszültségtől. A tinihisztit, kiabálást, meg a "te olyan ciki vagy" részt hagyd ki. Felesleges és sértő!
2013. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy elviseled, elvégre nem ciki ha valakit szeret az apja, sokan örülnének annak, ha az apjuk foglalkozik velük mert tudod sokakhoz hozzá se szól a saját apja vagy csak bántja.

De ha nem akarod, akkor előre mondd meg neki, hogy te az osztálytársaiddal fogsz a vonaton leülni, nem gond e. Gondolom ebből leesik neki, hogy arra célzol, hogy ne üljön veled.

2013. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zrínyi Matematika verseny? :)
2013. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Az még nem biztos hogy feltétlenül hozzánk ül,mert papírokat megy rendezni.Ja,és amugy nem vagyok az a hisztis fajta,nem öndícséretből de elég érett vagyok már.Több tanárom is említette.
2013. febr. 13. 16:21
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló,igen az.
2013. febr. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!