Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érdekes szavaitok,...

Milyen érdekes szavaitok, szójárásaitok voltak kiskorotokban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 19:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Júúj nekem is voltak :) sajtos tészta->tatitoti, ketchup->tyepap, meg a barack utolsó betűit én is mindig megcseréltem és lett belőle barakc :) Tesóm pedig a fitnesz helyett figneszt mondott meg a füzet helyett fizetet xD:D
2009. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%

09-05 20:43 voltam:

a bátyámat plaplinak szólítottam

amikor kiöntöttem valamit, akkor azt mondtam: Nem én voltam, hanem a lóta (róka) :P

2009. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

hazajött egyik nap a lányom az oviból:

-Képzeld anya az egyik kisgyereknek kiszedték a mundáját!


Először nem értettem, csak amikor mutatta a torkát, akkor esett le, hogy a mandulájáról beszél :)

2009. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
100%

Ha anyukámmal buszra vártunk és olyan sokan voltak hogy alig fértünk fel akkor mindig felkiálltottam hogy:

"Nézdd Anya! Hogy tonyorognak az emberek!":-D

2009. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepően hamar elkezdtem beszélni, és 3 évesen olvastam, úh. nem nagyon beszéltem félre, inkább idézgettem.

Pl. amikor nem tetszett valami, akkor mindig azt mondtam Anyunak: "Azt próbáld meg! Akkor nem látsz többé!"

Van ehhez egy bizonyos hangsúly, emlékszem rá, csak nem tudom, hol hallottam, mesében vagy filmben.

2009. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Az én kisöcsém 2 évesen valamin nagyon megsértődött,és felvette a kabátját,majd azt mondta,hogy elmegy világgá...hozzáteszem,hogy már este volt és ugyebár sötét..Aztán amikor ezzel ő is szembesült,visszajött,levetkőzött és azt mondta,hogy "Majd holnap" :)
2009. nov. 17. 14:17
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Krali neni (Klari helyett)

Unokahugom - Kumpli file (Krumpli pure helyett)

2009. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

öcsém mondta ezt mindenre: bimmbamm pajafadudú :D

a húgom múltkor megkérdezte h miért folyik a beton. mondtam neki, h amíg nem keményedik meg addig ilyen folyós. mire ő: és ha visszapuhásodik? :)

2009. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%

A keresztfiam külön nyelvet fejlesztett ki magának.

Egy két gyöngyszem még él a családi köztudatban.

Nővére Viki= KÁKÁ

Öccse Marci= BágnBágn

Autó=Hákn

De a nővére is aranyos volt

A kereszapja Flóri= Foji

Én Nelli=Neni

Saját maga =Koko Iki (Kókai Viki) De most a saját gyerkőceim is alkotnak vicceset:

A fiam keresztapja Ausztráliában él és a Syp-on bejelentkezet és amint a fiam neglátta és mehallotta szaladt oda hozzám és sietve a következőt hebegte ANA ANA OTT A KERIAPU TUDOD AZ AKI AZ Ó PERENCIÁS ÜVEGHEGYEN IS TÚL!!! TUDOD OTT OTT????!!!

A lányom nézi az előzeteseket az egyik csatornán és egy tetoválós műsort mutatnak éppan és utána szt mondta H A NAGY LESZEK MAJD TOTEVÁLÓS LESZEK ÉN IS.

2009. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Aranyosak :)
2009. nov. 18. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!