Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit játszhatnák a 4 éves...

Mit játszhatnák a 4 éves öcsémmel?

Figyelt kérdés
Hello! 11 éves lány vagyok,az öcsém 4. Öcsém állandóan nyaggat hogy játszunk de nem tudunk mit... pedig a szobám tele van az öcsém játékaival. Valami jó játékot ismertek?(Nem bújócska, fogócska!!) Valami ami élvezhető egy 11 éves lánynak is. Előre is köszönöm. :)

2013. febr. 9. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Fessetek egy közös képet. Nem kell csak egy nagy üres lap, meg vízfesték. Ha jól sikerül, még be is lehet keretezni és felkerülhet a falra. Só gyurmát is készíthettek és az is jó időtöltés.
2013. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

társas?

Az én unokaöcsém is 4 éves és mi társasozni szoktunk. Pl szeret dominózni. Mint rendes pórosítgatás mind dominósor eldöntős játékot.

Akkor vannak egyszerűbb társasok, ha nincs vagy unjátok a meglévőt akkor rajzoljatok egyet ti! Én már külön dobozt tartok fenn az elkészített társasoknak.

Lehet vele lufit dobálni, táncolni. A talicskázást is nagyon szereti. Vagy ha csak nekem guríthatja az autót és meg visszaküldöm neki.

Szereti a buborékokat fújni.

Ennyi jutott most eszembe.

2013. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :) Még pár ötlet másoktól?? :) Öcsém nagyon szeret talicskázni. :)
2013. febr. 9. 11:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Legózni szeret? Én még most is szívesen építek, pedig 34 éves vagyok :)
2013. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát.. A legó az ilyen kis ház kb. 20 kocka van benne és kész. Nagyon unalmas mert már felépítettük vagy 10x :/
2013. febr. 9. 11:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Székekből és takarókból építsetek ki "sátrat". Vagy a konyhaasztalra dobjatok egy nagy lepedőt, az alá is be lehet bújni. Vagy kartondobozokból építsetek garázst az autóinak.
2013. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egy eszembe jutott: kérd el anyukád smink készletét és csinálj belőle bohócot, vagy kutyának is kifeshteted.
2013. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
bunki építés, rajzolás, memória játékok,
2013. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

játszhatnék vagy játszhatnánk melyiket akartad írni? nem tanultad, hogy úgy ahogy írtad nem helyes?


egyébként lehetne egymillió ötleted mert tényleg sok mindent lehetne


pl:. rajzolni, társasozni, kártyázni /solo uno/ stb legyen már fantáziád

2013. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"játszhatnék vagy játszhatnánk melyiket akartad írni? nem tanultad, hogy úgy ahogy írtad nem helyes?" - ez nem válsz a kérdésre (11 éves!)


"egyébként lehetne egymillió ötleted mert tényleg sok mindent lehetne" - akkor írj neki 100 dolgot. Neked biztos egymillió ötleted van.


"pl:. rajzolni, társasozni, kártyázni /solo uno/ stb legyen már fantáziád" - ezeket már írták, úgy tűnik neked se jobb a fantáziád. Még egyszer : 11 éves! Segítséget kért.

2013. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!