Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem amit tettem?...

Jól tettem amit tettem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval volt nekem egy kapcsolatom ami 4 éves volt. Azt mondta hogy már nem tudja úgy szeret-e vagy csak megszokásból van velem. Azt akarta, hogy ugyanúgy beszéljünk, sőt még találkozzunk is. Beszéltünk is meg minden, de csütörtökön már nem bírtam, és azt mondtam neki, hogy szerintem jót tenne ha kis időre nem beszélnénk. Nem tudom mennyit változtatott a dolgon, az, hogy apuja külföldön dolgozik, Ő meg új suliba ment, új környezetben. Lehet róla szó esetleg, hogy ez bolygatta fel? Én is változtam elismerem, de ellene vagyok, vissza akarok változni. Szóval, van-e még remény, hogy felhív egyszer? Azt mondta keresni fog, de kell egy kis egyedüllét neki...Ő 20/L én meg 20/F
2013. febr. 9. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:

mit nyafizol,

légy férfi,

ne futkoss olyan szekér után, ami nem akar fölvenni,

keress egy másik kisaranyost magadnak,azt légy vele boldog,

2013. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak, jól látod, a környezet hatására (is). Én is ebben a korban változtam (értem) legtöbbet, szememre is hányták, hogy változtam, olyanok, akik itthon maradtak, én meg elmentem tök egyedül, ismerős nélkül 300 km-re tanulni. Önállóbb lettem, karakánabb lettem, határozottabb és szókimondóbb, ettől függetlenül még ugyanaz vagyok, mint voltam gimiben, csak másképp. Nem kell visszaváltozni, ha nem rossz irányban változtál, természetes, hogy formálódsz.

A barátnőd is ezen a folyamaton megy keresztül, ráadásul környezetváltással, lehet, hogy neki most nehezebb, vagy a környezetváltozás valamit hozott magával. Adj neki időt, ha úgy érzi, másra van szüksége, mint az eddigi élete, akkor sajnos el kell engedned - mindezzel együtt lehet, hogy ő sem lesz már az, akire neked szükséged van.

2013. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem ebből sajnos az jön le, hogy igen, már rég csak megszokásból volt veled. Nem szeret már, csak a megszokás miatt nem tudott még elengedni.Ez a tűz már kihűlt, nem sok esély van újra fellobbantani.Próbálj meg továbblépni, ismerkedni.
2013. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!