Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A fizetésem 50%-át levonják, többféle tartozás miatt, ennek okaiba és részleteibe nem szeretnék belemenni. Lényeg az, hogy max. 50 ezer forintom marad egy hónapban. Lakásom nincs, ahol eddig laktam nem fizettem csak a rezsit, mert családi tulajdon volt, ez viszont eladásra kerül, tehát albérletbe kell költöznöm. Hogyan éljem túl az elkövetkezendő 3-4 évet, ti mit tennétek?
2013. febr. 7. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Másodállás? Pár hónapra rokonoktól segítséget kérni (ott lakást)?
2013. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos segítséget nem tudok kérni rokonoktól, nagyszülők nem élnek, az egyik szülő alkoholista, a másik pedig gyerekkorom óta nem törődik velem.
2013. febr. 7. 22:35
 3/18 A kérdező kommentje:
Van egy kis mellékes keresetem, de az nagyon ingadozó, az is max 10 ezer ft egy hónapban. Teljesen kétségbeestem, nem akarok az utcára kerülni...
2013. febr. 7. 22:36
 4/18 anonim ***** válasza:
Társbérlet? Eltartási szerződés? Akkor még lakásod is lenne egy idő után és ha rendes a kisöreg még afféle pótnagyi is lehetne.
2013. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondolta, hogy lakhatásért vállalnék idősgondozást, azt nem tudom, hogy mennyire kivitelezhető ez heti 50-60 óra munka mellett?
2013. febr. 7. 22:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hol élsz? Én egy nagyvárosban éltem albérletben három másik emberrel, de volt saját szobám. Télen max 25 ezret fizettem albérleti díjjal és rezsivel együtt. Oké nem sok maradna, de mondjuk 20-25 ezret is be lehet valahogy osztani havonta. Jobb híján :)
2013. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, itt egy szoba is minimum 30 ezer forint, roszzabb hónapban 15 ezrem maradna ételre, és egyéb szükségletekre. Borzasztó ez az egész, nagyon elrontottam az életem mert hülye voltam és befolyásolható. :-S
2013. febr. 7. 22:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy 15 ezerből vígan meg fogsz élni, de mást tényleg nem tudsz tenni, egyelőre. Aztán hátha alakul majd valami :)
2013. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Olvasgasd az aprodot,a múltkor társkereső oldalon láttam,Bpesti férfi szobát adna segítségért,takarítás,mosás,stb! Szerintem ez lenne a legmegfelelőbb!De Te is adhatsz fel ilyesmi hirdetést,az ingyenes!
2013. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még külföldi kimenetelre is gondoltam, magyar családhoz pl. de már nem vagyok tini, 33 éves vagyok, nem tudom lenne-e így esélyem.
2013. febr. 7. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!