Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljak tenni valamit...

Hogyan próbáljak tenni valamit, hogy ne legyen belőle baj?

Figyelt kérdés
Apával dolgozunk együtt egy vállalatnál már évek óta. Pár hete néhányan elkezdtek kinézni engem, mivel apám engedékenyebb velem. Sorra kapok mindenféle megjegyzést, de én inkább lenyelem, mintsem lesüllyedjek egyesek szintjére. Erre apám kitalálta, hogy ha továbbra is hagyni fogom, akkor felveszi helyettem az öcsémet, mert én csak szégyent hoznék rá. Hiába próbáltam neki mondani, hogy ha felveszi az öcsémet, akkor valószínűleg ő is így fog járni, de ezzel sem értem sokat. Igazándiból az a célom, hogy engem ne dobjon ki, hanem majd az öcsémmel együtt elintézzük ezt, mert egyedül nem vagyok elég hozzá. De szerintem ez nem jönne össze.
2013. febr. 6. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Védd meg magad a munkatársakkal szemben.
2013. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni de ebben a világban ahol egy késésért repülsz a munkából, és állandó stresszben tartanak akkor ne várd el, hogy apuci szeme fényét aki hibázhat ahogy akar mégis biztos állása van a keblükre öleljék. Az öcséd is meg fogja kapni amit te is. Mit tehetsz befogod a szád és húzod az igát kétszer olyan keményen.
2013. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apád a ludas a történetben, nem te. Neki kéne erre figyelnie, hogy ne kivételezzen veled. Neked viszont jobban kellene igyekezned, hogy legalább olyan jól teljesíts, mint a többi munkatárs, ha nem jobban.
2013. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg apádat, hogy otthon legyen az apád, a munkahelyen viszont a kollégád és a főnököd. És valóban, neked kétszer annyit kell teljesítened mint a többieknek, ha nem akarsz az "apuka kedvence" szerepben szégyenkezni.

Azt nem tudom, hogy ha öcséd nem dolgozik a cégnél, mit tudna ezen a helyzeten változtatni? Mi az, hogy te nem vagy elég hozzá? Nem lehet, hogy te tényleg el vagy puhulva egy kicsit?

2013. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod megvédeni magad.

Elárulom nem csak apuka miatt szívózhatnak az emberrel. Valószínűleg érzik rajtad hogy komolyan veszed a dolgot azért szivatnak. Ha elmennél máshová dolgozni akkor találnának rajtad más fogást. én nőként dolgozom egy jóformán férfias cégnél. És azt tapasztaltam hogy azokat szivatják a legjobban akik hagyják. Akik felidegesednek, akiket bánt a dolog. Velem is próbálkoztak de nem ment. El is mondják hogy én nem vagyok jó alany, mert látszik hogy nem érdekel. Szóval vedd fel a kesztyűt, mert máshol is vannak ilyenek akik nem az apád hanem éppen a hajszínedbe kötnek bele.

2013. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és azzal hogy visszavágsz abból nem lesz baj. Érezzék hogy lepereg rólad. Vissza kell szólni, általában viccesen. Próbáld megoldani mert máshol is ez lesz.
2013. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!