Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok valamit tenni annak...

Tudok valamit tenni annak érdekében, hogy a kislányomnak jobb legyen az étvágya? Mit próbáljak ki?

Figyelt kérdés
úgy gondolom keveset eszik,másfél éves hajnalban vagy reggel 200-230 ml tej,kakaó vagy tejeskávé,tízórait újabban nem akar,ebédre jól eszik főtt ételt,vagy levest vagy másodikat+krémtúró,puding,joghurt 1 doboz(de ezt néha csak könyörgésre)uzsi friss gyümölcsöt újabban nem akar úgyhogy üveges gyümit próbálok azt megeszi nagyjából +esetleg 1-2 db keksz vagy ropi este újból 2 dl kakaó stb,felvágottat,virslit,kenyeret nem akar,néhanapján sikerül egy fél bukta vagy diós,kakaós kifli,csiga de ez ritka,9100 g(koraszülött volt 35. hétre 1980 g-mal született és 51 cm volt)most kb 82-84 cm egyébként általában fogékony új dolgokra és leírtakon kívül mindent szeret
2010. okt. 7. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kisfiam se eszik sokkal többet ne aggódj.

Amugy ő is picike,pedig nagy sullyal született,de csak 81cm és 10.2kg.

És 2 éves.

2010. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

teljesen jól eszik nincs ok aggodalomra.


kétévesem ennyit eszik egy nap:

reggeli másfél deci joghurt müzlivel

burgonyafőzelék két dl kb. és 3 közepes szelet sült csirke

3 virsli sajtos kiflivel

1 alma 1 mangó 1 túró rudi és kb. 1 liter innivaló

2010. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne aggódj az én kislányom még ennyit se eszik.20 hónapos.

nagyon rossz étvágyú és sokszor én is teljesen kiakadok.annyira rossz hogy nem eszi rendesen,de neki ennyi elég,beletömni nem tudom,inkább ha nem eszik délben rendesen nem is idegesítem magam rajta legalább délutánra éhes lesz és eszik rendesen.


egyébként 2990 gr és 51 cm volt születésekor,most átléptük a 10 kilot és olyan 83-85 cm lehet.

2010. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!