Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon miért lehet?

Ez vajon miért lehet?

Figyelt kérdés
Valamiért apukámmal sokkal jobban kijövök, mint bárki mással a családból. Mindent elmondok neki. Vele szoktam a fiúkról beszélgetni, mert anyuval valamiért kellemetlennek érzem. Anyuval sem rossz a kapcsolatom, de harmadannyit nem beszélek vele, mint apuval, mert nem tudok felszabadultan beszélni vele. Vajon, miért jövök ki jobban apuval? Miért érzem anyuval kellemetlennek a fiúk témát és apuval tök természetesnek? 15L

2013. febr. 6. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
tök természetes h az egyik szülöhöz jobban vonzodsz.a legjobb persze az lenne ha mindkettöhöz de ez manapság már elég ritka. ezt amugy neked kell tudni. jobb a kisugárzása, kedvesebb veled, törödik veled, érzed h szeret,tudod h benne megbizhatsz stb stb.
2013. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
húgom is nagyon apás. Mindig az számított neki, h apa büszke legyen rá, én beértem azzal, ha anya megdicsért. Ez így alakult ki, semmi baj nincs vele. Örülj neki, h legalább egyik szülőd megért ;)
2013. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!