Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova tűnt a pénz?

Szerintetek hova tűnt a pénz?

Figyelt kérdés

Apám januárban 690.000 ft-ot keresett, mégsem vehettem eg egy csokit, mert nem volt pénze.

A számlák max 100.000 ft, 100.000 ft-ot tankolt, a kaja meg a többi cuccok max 100.000 ft, gyógyszerek 20.000 ft.

Nem volt semmilyen váratlan kiadás ebben a hónapban, nem nyaraltunk, tényleg semmi.


Mégsem vehettem meg egy milkát mert nem volt rá pénz. Ráadásul szalámiból sem ehettem sokat, mert nehogy elfogyjon. Máskor meg vesz 2 kg párizsit, ilyen-olyan drága szalámikat..


Szerintem egy nőre költi a pénzét, hallottam, ahogy bájcseveg valami nőcskével, meg hogy majd felhívja este, amikor már nincs itthon..

Mit gondoltok?


2013. febr. 5. 19:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
Úgy gondolom, egészségesen akar nevelni, tehát ha nem csokit kértél volna, hanem narancsot, arra lett volna pénz. Én is azt mondom a gyerekeimnek, hogy nincs rá pénz, mikor hülyeséget akarnak venni, főleg olyat, ami káros. (pl. hajfesték)
2013. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Előző vagyok ..később vettem figyelembe,hogy anyukáddal is együtt éltek.Ez esetben sejtelmem sincs mit csinálnék helyedben.
2013. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%

Mi apud foglalkozása? Csak mert ha vállalkozó, akkor lehet, hogy visszaforgatta a pénzét a vállalkozásába, esetleg büntetést kapott és azt kellett kifizetni, esetleg a kicsi fiának/lányának teszi már félre, hogy ha sikerrel érettségizik, kápéből autót kap, az meg itt gyakorin picsog egy kis milka miatt...

Különben nincs zsebpénzed?

2013. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
46%
Nem kaptál meg egy tábla csokoládét, úgyhogy Apukádnak máris szeretője van? Kis takony.
2013. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
49%

Bocsánat, azért valamit tisztázznk. Családos, gyermekes embernek nincs saját keresete. A családnak van keresete, jó?


Tehát az első két oldlaon lévő hozzászólásokat akár kukázhatjuk is.


Kérdezd meg tőle. Nagy pénzeket írtál, akinek nagy pénze van, még nagyobbat akar. Biztos tartozott valakinek.

2013. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
9es válaszoló vagyok. Egészen eddig nem volt szó anyudról, úgy is írtál róla mintha nem lenne, így én eképpen is válaszoltam. Az teljesen más felállás, ha van és apád csalja.
2013. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%
Valőszinű csak sporol mert mostanában nagyon elszaladtak a kaja árak.
2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
59%
#25 "Bocsánat, azért valamit tisztázznk. Családos, gyermekes embernek nincs saját keresete. A családnak van keresete, jó? " - nem, nem jó, mondhatni hülyeség. Az ember keresete nem függ attól, hogy családos-e vagy nem, az adott családon múlik, hogy külön vagy közös kassza van, mit hogyan fizetnek, van ilyen is, meg van olyan is.
2013. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

Kit érdekel a külön kassza? Az nem azért külön kassza, mert a gyereknek kuss a neve. A szülők között van külön kassza. De nem a családtól.


Sajnos ezért tartunk itt, hogy a gyerekek éheznek, koszosak, szakadtak, mert anyuka apuka elkölti mindenfélére a saját részére.

2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%
Tisztelt kérdezö ! Azért a pénz gyorsan eltud fogyni még az az összeg is amot írtál mert minden drága. Részben sajnálak hogy irigy hozzád apukád de hát ö dolgozot meg a pénzért. Meg nemtudom anyukád dolgozik vagy munkanélküli ? Testvéreid vannak e mert ha nemcsak 3 man vagytok akkor trényleg hamar vége a pénznek. Én most vettem 4 köbméter tüzifát és 82 ezret fizettem a fáért és még nincs ebe az árba a fürészelés hasogatás szóval 100 ezerbe bennt lesz nekem is a fa és nektek is lehet sok rezsi ha nagy lakásotok van.
2013. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!